Днями відбулася перша зустріч професорсько - викладацького складу кафедри господарсько-правових дисциплін з майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України. Приємне враження справила злагоджена, професійна робота членів приймальної комісії, котрі не дивлячись на доволі велику кількість абітурієнтів знайшли змогу приділити кожному увагу, надати поради щодо правил заповнення  потрібних  документів та забезпечити їх якісне оформлення.

Перед майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України виступив завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В., який у своїй промові подякував абітурієнтам за зроблений вибір щодо навчання в нашому інституті, побажав їм успішного результату в період вступу та коротко торкнувся особливостей викладання дисциплін за господарсько-правовим та економіко-правовим напрямками. При цьому звернув увагу на те, що у разі успішного  завершення навчання кожен з них отримає можливість самостійного вибору реалізувати набуті правові знання  на підприємствах та  в установах різних форм власності, або організувати власну справу з метою ведення юридичної практики.

Доцент кафедри Громенко Ю.О. у своєму виступі звернула увагу майбутніх студентів на те, що основним завданням кафедри є підготовка фахівців обізнаних та здатних орієнтуватися одночасно як в юриспруденції так і в економіці. Крім того зазначила, що дипломовані випускники кафедри отримують право працевлаштування від органів державної влади та місцевого самоврядування, державної фіскальної служби до представників національної поліції та судової влади.

В свою чергу доцент кафедри Хайлова Т.В. розкрила майбутнім студентам особливості та доцільність володіння інструментами господарсько-правового  спрямування в сучасну житті  та надала змістовні поради щодо визначення відмінностей справжньої валюти від фальшивої. Разом з тим зауважила, що студентські колективи в період навчання отримують можливість постійних зустрічей з практикуючими адвокатами, нотаріусами, юристами та іншими представниками із сфери господарсько - юридичної роботи.  

Доцентом кафедри Гузенко О.П. було звернуто увагу майбутніх абітурієнтів на можливість не лише навчання за обраним фахом а, й появу можливості висловлювати власну позицію в сфері господарсько–економічних проблем, котрі притаманні сучасним реаліям розвитку суспільства, брати участь в олімпіадах різного спрямування та стати учасником конкуру наукових робіт і проявити себе в  наукової діяльності на базі  наукових заходів, котрі пропонує постійно діючий кафедральний науковий гурток. Такий підхід до підготовки майбутніх фахівців колектив кафедри господарсько-правових дисциплін обрав з метою виявлення майбутніх молодих науковців, які змогли би продовжити навчання в аспірантурі нашого інституту та внести свій вклад в розвиток правових аспектів різного спрямування.

В цілому зустріч представників кафедри господарсько-правових дисциплін з майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України відбулася в доброзичливій атмосфері, простежувалася взаємоповага в спілкуванні та зацікавленість абітурієнтів виходячи зі змісту запитань, котрі було ними озвучено. Мета заходу досягнута.

  

  • 02
  • 04
  • 01
  • 03
  • 02
  • 04
  • 01
  • 03

Доцент кафедри господарсько-правових дисциплін,

к.е.н., доцент Гузенко О.П.

Real time web analytics, Heat map tracking