Вступна компанія 2018 року знаходиться у розпалі своєї діяльності. Кожен визначає для себе напрям майбутнього фаху та інститути до яких мають бажання подати документи задля отримання майбутнього статуту «студент закладу вищої освіти», а якщо говорити про напрям служіння народові України, здійснювати безпосередню охорону його прав виникає бажання отримання статусу «курсант закладу вищої освіти», які з метою реалізації такого бажання перебувають на стадії складання вступних випробувань.

Задля такого досягнення, Верховна Рада України ухвалила закон, що забезпечує право на здобуття вищої освіти в українських ЗВО дітям, які проживають на території проведення антитерористичної операції та передбачає порядок забезпечення права на здобуття освіти визначеними особами. Надалі, Наказом МОН України № 697 від 21.06.16 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» затверджено порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО.

Відповідно до Наказу, дітям з територій проведення антитерористичної операції відкривається новий, значно простіший шлях для отримання атестатів і вступу до вищих навчальних закладів на території України. Для отримання українського атестату про повну загальну середню освіту потрібно пройти річне оцінювання та державну підсумкову атестацію з української мови та історії України, а для вступу до ВНЗ – скласти вступний іспит. Даний процес забезпечується через освітні Центри «Донбас-Україна».

Виконання зазначених вимог відбувається і у Донецькому юридичному інституті МВС України шляхом долучення до функціонування освітнього центру «Донбас-Україна». Спрощена система вступу для означеної категорії полягає в тому що, якщо відсутній документ про загальну середню освіту (свідоцтво/атестат), але існує бажання навчатися в державному ЗВО, можливо використати додаткові можливості, а саме здійснити вступ за спрощеною процедурою саме через Освітні Центри «Донбас-Україна».

Так, 17 липня 2018 року такі випускники шкіл на базі Донецького юридичного інституту МВС України, попередньо зареєструвавшись, приступили до складання вступного екзамену з «Української мови», а задля успішного складання, завтра, 18 липня 2018 року – Історії України, відвідали консультації та отримали фахові поради від завчасно сформованої групи фахівців. Поміж осіб, які вступають на навчання з територій непідконтрольних Україні є претенденти як на статус «курсанта», так і на статус «студент», що і визначає патріотичне налаштування молоді.

Під особистим керівництвом ректора інституту Віктора Бесчастного, за допомогою визначеного керівника освітнього центру «Донбас-Україна» від ДЮІ МВС України – майора поліції Вікторії Котової та усього складу приймальної комісії, передбачено та забезпечено усі умови задля реалізації дитячих мрій в межах України. Тож, шановні вступники, вітаємо з черговим проходженням вступного випробування та бажаємо, щоб 18 липня 2018 року – став ще одним доленосним днем на Вашому життєвому шляху.

 

Приймальна комісія ДЮІ МВС України, Дар’я Піддубна

Real time web analytics, Heat map tracking