Шановний Анатолію Павловичу!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого Дня народження.

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Анатолію Павловичу, з Днем народження.

Понад 10 років Ви обіймаєте посаду проректора з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

За заслуги в галузі науки і техніки Вас відзначено Державною премією України та багатьма іншими державними і зарубіжними нагородами і почесними званнями.

Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності активно сприяють руху України на шляху побудови демократичної держави європейського типу.

З особливою приємністю хочеться відзначити Ваш внесок у поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця навчальною літературою, що значно збагатив розділи екологічного та земельного права. Понад 1000 примірників літератури юридичного спрямування передав очолюваний Вами, шановний Анатолію Павловичу, університет для користування майбутнім фахівцям-юристам та правоохоронцям.

Бажаємо Вам, шановний Анатолію Павловичу, невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків, прихильності долі та реалізації всіх задумів та починань на благо нашої держави

 

З повагою,

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking