Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини 29 травня відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 50
Вчора: 334
Цього тижня: 2097
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7780
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326901


29 травня відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця

29 травня 2018 року проведено травневе засідання Вченої ради закладу вищої освіти.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про взаємодію інституту з Головними управліннями Національної поліції, Управліннями поліції охорони в областях та Управліннями патрульної поліції у містах».

Під час розгляду зазначеного питання проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зазначив, що однією з дієвих форм проведення профорієнтаційної роботи в інституті є виїзди працівників закладу вищої освіти до Головних управлінь Національної поліції в прилеглих областях, Управлінь патрульної поліції і, безпосередньо, робота з їх керівниками, а також – з працівниками секторів організації відбору та проведення атестування поліцейських при Головних управліннях Національної поліції. Ці виїзні робочі зустрічі дозволяють встановити прямий зв'язок з управліннями та тримати на постійному контролі чисельність абітурієнтів, які виявили бажання вступати до вишу.

Взаємодія вишу-переселенця з Управліннями Національної поліції в областях та Управліннями патрульної поліції у містах носить послідовний та систематичний характер і здійснюється наступним шляхом: безпосереднього відвідування зазначених установ представниками інституту; проведення робочих зустрічей з керівництвом підрозділів Національної поліції; участі представників вишу-переселенця у спільних заходах з  підрозділами Національної поліції; службового листування та службових переговорів за телефоном з працівниками Головних управлінь та підпорядкованих підрозділів.

Під час спільних зустрічей значна увага приділяється питанням кадрового забезпечення поліції відповідної області кваліфікованими співробітниками, підготовка яких здійснюється на  факультетах № 1 та 4 Донецького юридичного інституту. Під час таких профорієнтаційних заходів працівниками закладу вищої освіти надається інформація про історію створення, становлення та сучасний розвиток інституту, до відома громадян доводиться інформація про Правила відбору та прийому до закладів вищої освіти зі специфічними умовами і, зокрема, до Донецького юридичного інституту, надається інформація про форми навчання, спеціальності, порядок оформлення документів вступниками, розповсюджується іміджева продукція вишу-переселенця.

На теперішній час виш-переселенець ставить перед собою завдання з підготовки курсантів для всієї України, подолання меж регіональності та відходу від регіонального принципу розподілу державного замовлення. Зараз у закладі вищої освіти навчаються курсанти з 12 областей України (Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської, Київської), що ще раз підтверджує прагнення усього колективу працювати на благо України, засвідчує високий рейтинг закладу та його національне значення.

Другим питанням порядку денного розглянуто питання «Про планування навчального процесу на 2018/19 навчальний рік та напрямки удосконалення його навчально-методичного забезпечення».

Начальник навчально-методичного відділу Лариса Лоц наголосила на тому, що освітній  процес у виші-переселенці здійснюється на підставі «Тимчасового положення організації освітнього процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України», затвердженого наказом ректора інституту від 13.09.2016 № 137, Закону України «Про вищу освіту» та максимального наближений до Європейських стандартів освітянської діяльності. Це Положення містить структуру кредиту, тривалість тижнів теоретичних занять, мінімальну кількість тижнів навчання (тривалість канікул) тощо. Також, начальник відділу проінформувала присутніх про навчальне навантаження науково-педагогічних працівників кафедр вишу-переселенця на 2018/19 навчальний рік з урахуванням специфіки підготовки здобувачів вищої освіти на чотирьох факультетах Донецького юридичного інституту МВС України.

Наступним питанням порядку денного розглянуто питання «Про стан виконання Плану основних заходів Донецького юридичного інституту на 2017/18 навчальний рік».

Фахівець інституту майор поліції Вікторія Котова довела до відома присутніх інформацію про організацію роботи структурних підрозділів вишу-переселенця щодо забезпечення виконання плану основних заходів інституту на 2017/18 навчальний рік, серед яких найбільш важливими та першочерговими завданнями доповідач визначила приведення навчальних корпусів закладу вищої освіти у відповідність до встановлених вимог; оптимізація кадрового потенціалу вишу-переселенця та формування відповідного резерву; подальший розвиток міжнародного співробітництва інституту; формування бібліотечного фонду вишу-переселенця (загальної та спеціальної бібліотеки); забезпечення підрозділів вишу необхідною матеріально-технічною базою; забезпечення належного стану дотримання працівниками інституту службової (трудової) дисципліни та вимог антикорупційного законодавства України тощо.

Вікторія Котова  звернула увагу присутніх на те, що за результатами аналізу стану виконання  Плану основних заходів Донецького юридичного інституту встановлено, що взагалі завдання, поставлені перед підрозділами вишу-переселенця виконуються в повному обсязі, на теперішній час триває виконання тільки тих завдань, термін контролю яких ще не сплинув.

Під час розгляду питань у «Різному» порядку денного засідання шляхом таємного голосування обрано кандидатуру на вакантну посаду доцента кафедри юридичних дисциплін факультету № 2; розглянуто лист Міністерства освіти і науки України від 13.04.2018 № 1/9-234 щодо організації навчання здобувачів вищої освіти з навчальної дисципліни «безпека життєдіяльності»; схвалено: 1) Положення «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», 2) Положення ««Про відзнаку Донецького юридичного інституту МВС України «Гімн Донецького юридичного інституту МВС України»; рекомендовано до друку збірник матеріалів II Всеукраїнської науково-практичної конференції «Юриспруденція та наукові товариства у ЗВО – шлях формування правника», присвяченої 57-й річниці з дня заснування навчального закладу (м. Кривий Ріг, 27 квітня 2018 року) тощо.

Члени Вченої ради брали активну участь в обговоренні важливих питань порядку денного засідання та ухваленні рішень, надавали слушні фахові пропозиції до них. Безперечно, прийняті під час роботи рішення сприятимуть подальшому вдосконаленню діяльності інституту за усіма напрямками роботи.

Робота Вченої ради пройшла у дружній, творчій обстановці, всі присутні приймали активну участь в обговоренні питань порядку денного та ухваленні рішень, надавали слушні, фахові пропозиції до них.

Секретаріат Вченої ради

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval