Проведення навчальної практики у курсантів другого курсу факультету №1 є невід’ємною складовою освітнього процесу у закладах вищої освіти системи МВС України, що спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих на певному етапі навчання, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь.

Починаючи з 09 липня, курсанти другого курсу протягом двох тижнів будуть проходити навчальну практику у підрозділах превентивної діяльності територіальних підрозділів Головних управлінь Національної поліції, якими вони були направлені на навчання. Так, для проходження навчальної практики курсанти Донецького юридичного інституту будуть направлені до територіальних підрозділів Головних управлінь Національної поліції в Дніпропетровській, Донецькій області, Кіровоградській, Луганській Херсонській, Запорізькій, Харківській, Вінницькій, Київській областей та до м. Києва.

Основною метою навчальної практики визначено закріплення курсантами знань, отриманих під час вивчення теоретичної частини навчальних дисциплін, що викладаються на 2-му курсі кафедрою адміністративно-правових дисциплін; набуття ними навичок роботи в практичних підрозділах превентивної діяльності Національної поліції України; формування професійних вмінь, навичок для успішного виконання майбутніх функціональних обов’язків; створення підґрунтя для належного систематичного поновлення своїх знань і творчого їх застосування у практичній діяльності.

За участю керівництва факультету, науково-педагогічного складу кафедри адміністративно-правових дисциплін та під керівництвом заступника начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області капітана поліції Щербакова В’ячеслава В’ячеславовича в Криворізькому відділі поліції курсанти, що будуть проходити навчальну практику в територіальних підрозділах цього органу, пройшли інструктаж перед початком практики, а вже завтра вони безпосередньо приступлять до виконання обов’язків працівників підрозділів превентивної діяльності у відділеннях поліції м. Кривий Ріг. Аналогічні заходи проведено у територіальних органах поліції інших Головних управлінь Національної поліції, до яких направлено курсантів факультету.

Протягом навчальної практики курсанти під керівництвом досвідчених наставників ознайомляться з системою, структурою, принципами організації та діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції, України, з особливостями діяльності дільничних офіцерів поліції, працівників ювенальної превенції, контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи.

Безумовно, проходження навчальної практики сприятиме психологічній адаптації курсантів до майбутньої роботи в Національній поліції та утвердження мотивації подальшого навчання, вихованню у них високих моральних якостей правоохоронця, почуття відповідальності і належного ставлення до майбутньої професійної діяльності та готовності до дій в оперативно-службових ситуаціях.

 

  • 04
  • 03
  • 02
  • 01
  • 05
  • 04
  • 03
  • 02
  • 01
  • 05

Кафедра адміністративно-правових дисциплін факультету №1

Real time web analytics, Heat map tracking