Ефективне залучення до лав інституту студентів, курсантів, магістрантів, слухачів та аспірантів можливе за умови здійснення належної профорієнтаційної роботи. Систематичне здійснення профорієнтаційних заходів серед різних верств населення дозволяє наголосити, що на сучасному етапі розвитку нашої країни – в умовах побудови правової держави та докорінних змін у суспільстві потреба у високопрофесійних юристах як ніколи на часі.

Протягом 2017-2018 навчального року, з метою налагодження партнерських зв’язків із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу та в рамках реалізації запланованих факультетом № 3 профорієнтаційних заходів, науково-педагогічні працівники кафедри господарсько-правових дисциплін провели низку заходів, а саме: зустрічі з учнями випускних класів шкіл, ліцеїв, коледжей, з працівниками державних та недержавних підприємств, установ, організацій.

Під час таких зустрічей доценти кафедри розповідали присутнім про навчальну, наукову, видавничу діяльність вишу-переселенця, про історію навчального закладу та його традиції, про особливості підготовки майбутніх поліцейських та юристів, про подальший розвиток матеріальної та навчальної бази інституту.

Оскільки Донецький юридичний інститут – це єдиний заклад вищої освіти на території Кривбасу, в якому забезпечено повноцінний курс підготовки майбутніх правників від бакалавра до доктора наук, то громадськість цікавили питання щодо навчання за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» та отримання диплома за новою спеціальністю – 281 «Публічне управління та адміністрування».

Для більшості держслужбовців, з якими спілкувалися представники інституту, приємною новиною стало те, що на базі закладу можна пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою і отримати посвідчення встановленого зразка.

Залишилось зовсім мало часу до моменту, коли випускники зроблять важливі кроки у власне майбутнє та сподіваємося,що профорієнтаційні бесіди, які провели викладачі кафедри господарсько-правових дисциплін ДЮІ серед потенційних абітурієнтів стануть дієвим вкладом у вступну кампанію 2018 року.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

Кафедра господарсько-правових дисциплін ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking