Шановний Сергію Анатолійовичу!

У цей святковий, радісний день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Ваша праця – неоціненна, адже якщо трапляється збій в комп'ютерній програмі, то зупиняється робота офіційного сайту інституту, дистанційного навчання, он-лайн бібліотеки, робота бухгалтерських програм і всі чекають Вас, як людину, здатну негайно усунути виниклу проблему.

Завдяки Вашій високій майстерності та неабиякій організованості кожен захід, який проводиться у нашому виші, має належне інформаційно-технічне забезпечення, яке дозволяє на професійному рівні організувати комфортну роботу усіх учасників заходу.

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Бажаємо Вам менше вірусів в комп'ютерах і в житті, не заблукати в віртуальному світі, а завжди залишатися вірним собі і своїй життєвій позиції. Нехай у Вашому житті Вас завжди супроводжує тверезий аналітичний розум, залізна воля до перемоги та невтомне прагнення до самовдосконалення. Нехай Ваша діяльність буде успішною, а Ваші досягнення ведуть до кар'єрного росту та нового технічного прогресу!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking