Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 310
Цього тижня: 16
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12574
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250301


Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу

 

З метою налагодження партнерських зв’язків із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу та в рамках реалізації запланованих факультетом № 3 профорієнтаційних заходів, науково-педагогічні працівники кафедри господарсько-правових дисциплін провели низку заходів. Так, доценти кафедри Юлія Олександрівна Громенко, Наталія Анатоліївна Макаренко та Валерія Вікторівна Родіна зустрілися із заступником міського голови Андрієм Анатолійовичем Полтавцем, заступником голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів Наталією Олександрівною Касимовою. Враховуючи те, що Донецький юридичний інститут – це єдиний заклад вищої освіти на території Кривбасу, в якому забезпечено повноцінний курс підготовки майбутніх правників – від бакалавра до доктора наук. У виші отримати диплом бакалавра та магістра можна за двома спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», крім того діє аспірантура (відкрито 6 наукових спеціальностей) та докторантура (здійснюється підготовка за 5 науковими спеціальностями) та функціонують дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій. Так, під час заходу представниками кафедри були погоджені основні напрямки подальшої співпраці.

Особливу зацікавленість викликало те, що ДЮІ отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за новою спеціальністю – 281 «Публічне управління та адміністрування», у фахівцях саме з такої спеціальності зацікавлені органи місцевого самоврядування. Також приємною новиною стало те, що на базі Донецького юридичного інституту можна пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою і отримати посвідчення встановленого зразка, що є необхідною умовою для осіб, які претендують на вступ до державної служби.

За результатами зустрічей були окреслені перспективи майбутньої співпраці, науковці інституту дали детальні відповіді щодо проведення вступної кампанії та організації освітньої діяльності в ДЮІ, в свою чергу керівництво органів місцевого самоврядування подякували всьому колективу Донецького юридичного інституту на чолі з ректором Віктором Миколайовичем Бесчастним за сприяння розбудові якісної юридичної освіти у місті та запевнили у підтримці навчального закладу.

Кафедра господарсько-правових дисциплін факультету № 3

 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval