Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Сьогодні відбулося позачергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 48
Вчора: 334
Цього тижня: 2095
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7778
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326899


Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича та побажав імениннику міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у його оселі та родині. «Ваш неоціненний вклад у розвиток інституту заслуговує глибокої поваги як серед колег, так і серед студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів вишу-переселенця. Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і завзятість допомагають Вам досягати наукових «висот». Ми щиро пишаємося Вами. Своїм власним прикладом Ви виховали не одне покоління студентів, слухачів і курсантів, які гідно працюють на благо рідної країни. Нехай ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість і надалі слугуватимуть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату Вами справу буде вдало завершено!».

Приємно, що в Донецькому юридичному інституті, як виші-переселенці, навчається творча молодь, яка активно проявляє свої інтелектуальні здібності, демонструє досягнення в спорті, мистецтві та в інших культурних сферах. У свою чергу, керівний та науково-педагогічний склад закладу вищої освіти сприяє створенню сприятливих умов для розвитку потенціалу курсантів та студентів вишу-переселенці. Так, за результатами проведеного II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, який проходив 11-12 квітня на базі Донецького юридичного інституту МВС України голова Вченої ради вручив диплом III ступеня студенту 3 курсу факультету № 3 Сергію Баргану.

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про обрання кандидатури з числа здобувачів вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України щодо призначення муніципальної іменної стипендії ім. В. Бизова для молодих науковців м. Кривого Рогу виконкому Криворізької міської ради».

У відповідності до рішення виконкому Криворізької міської ради від 14 грудня 2016 року № 531 затверджено Положення про призначення стипендії ім. В.Ф. Бизова для молодих науковців м. Кривого Рогу.

Стипендія є щорічною та призначається молодим науковцям з числа студентів, аспірантів, працівників навчальних закладів віком до 35 років, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні наукові розробки й досягли визначних результатів, з метою їх підтримки. Кандидатами на здобуття стипендій можуть бути висунуті наукові співробітники, викладачі вищих навчальних закладів, інженерно-технічні працівники й аспіранти, студенти, які мають публікації, наукові праці, розробки. Висунення осіб на здобуття стипендії здійснюється за місцем їх основної роботи (навчання) вченими (науково-технічними) радами наукових установ, організацій, вищих навчальних закладів за наявності не менше двох письмових рекомендацій науковців з ученим ступенем «доктор наук». Рішення про висунення приймається на засіданні Вченої ради. Стипендія призначається щорічно до Дня молоді.

Приємною новиною для Донецького юридичного інституту МВС України стало отримання листа від виконкому Криворізької міської ради щодо можливості визначення кандидатури з числа наукових співробітників, науково-педагогічного складу, студентів, курсантів, слухачів,  аспірантів, ад’юнктів закладу вищої освіти для призначення муніципальної іменної стипендії ім. В. Бизова для молодих науковців м. Кривого Рогу виконкому Криворізької міської ради.

Саме за даним питанням скликане позачергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

За поданням керівництва факультету № 1 та № 3 участь у конкурсному відборі щодо обрання кандидатури на призначення стипендії взяли курсант 201/16 навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Дар’я Рижакова та студент 3-го курсу, 318 навчальної групи, факультету № 3 Сергій Барган, які мають значні наукові здобутки, приймають активну участь у конференціях, круглих столах, дебатах, як у закладі вищої освіти, так і на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях.

За результатами процедури таємного голосування членами Вченої ради прийняте рішення про висунення від Донецького юридичного інституту кандидатури Сергія Баргана на призначення муніципальної іменної стипендії ім. В. Бизова. Всі присутні привітали Сергія з доброю подією у його житті, а Дар’ї Рижаковій побажали продовжувати активно та цілеспрямовано проявляти себе на ниві науково-дослідної роботи та не зупинятися не досягнутому.

Секретаріат Вченої ради

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval