Мова виражає єдність держави.

В нацiональнiй державі ототожнюються держава, нація i мова

 (М. Сiгуан, У. Ф. Маккi).

 

Нині Україна перебуває на стадії формування інститутів демократичного суспільства, розбудови національної держави. Як відомо, наша держава є унітарною, державною мовою є українська.

1 травня 2017 року набуло чинності положення Закону України «Про державну службу», згідно з яким однією з вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, є вільне володіння державною мовою. Претендент на участь у конкурсі на вступ на посаду державної служби має подати посвідчення встановленого зразка про атестацію щодо вільного володіння державною мовою (стаття 25 Закону).

Донецький юридичний інститут МВС України є уповноваженим закладом вищої освіти, що проводить атестацію претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою.

В інституті розпочала роботу атестаційна комісія для проведення атестації. До складу комісії входять досвідчені фахівці: голова атестаційної комісії – Новікова Ольга Олександрівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук, а також члени атестаційної комісії: Пономаренко Катерина Вікторівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук; Сабельникова Тамара Миколаївна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук; Рутвян Оксана Іванівна, завідувач редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи.

Секретар атестаційної комісії – Вялих Галина Ренатівна, архіваріус архіву відділу режимно-секретного та документального забезпечення.

ДЮІ МВС України має право видавати посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, яке діє безстроково.

Контакти атестаційної комісії та іншу необхідну інформацію розміщено на сайті інституту.

Ми чекаємо на вас!

Real time web analytics, Heat map tracking