Інформаційне суспільство – сучасний напрям розвитку регулювання суспільних відносин у ХХІ столітті. Його масштабність охоплення сягає і міжнародної, і національної площини, а факт специфічності регулювання зумовлює потребу у проведенні відповідних тренінгів, мастер-класів, кейсів тощо. Саме такий напрям доведення інформативності був розпочатий з 11 червня 2018 року на АрселорМіттал Кривий Ріг – гіганта промислової індустрії, який акумулює роботу сотні тисяч людей, а значить молодих керівників відділів, батьків, які не лише самі навчаються, а й орієнтують та допомагають у виборі своїх дітей. Окрім того, червень – місяць відповідальних дій, за якими передбачається вибір професії. Задля такого, в черговий раз завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 (юридичного), к.ю.н. Дар’я Піддубна та викладач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3 (юридичного) Оксана Філіпенко здійснили відвідування зазначеного підприємства та Університету АрселорМіттал в Кривому Розі з метою доведення інформації щодо можливості отримання дипломів «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю «Право» та «Правоохоронна діяльність», про діяльність освітнього центру – «Донбас-Україна», цінову політику щодо вартості навчання, форми навчання на які не потрібно складати ЗНО та графік складання вступних екзаменів саме у Донецькому юридичному інституті МВС України.

Привітність адміністрації АрселорМіттал, надало можливість поспілкуватися з Бокка Олександром, Хмелевською Евеліною, Яновським Олексієм, Любченко Наталею, які працюють у Університеті АрселорМіттал та долучитися до їхньої корпоративної неділі знань під девізом «Розвивайся в цифровому світі».

У свою чергу, спільні наукові дії та поширення різнопланової інформації – запорука до успішної інформованості населення. Такі дії стали можливі, завдяки підтримці адміністрації Донецького юридичного інституту МВС України, зокрема декана факультету №3 (юридичного) Олександра Ампілогова та безпосередньо ректора інституту Віктора Бесчастного.

01
02
03
04
05
06

З повагою,

кафедра цивільно-правових дисциплін факультету №3 (юридичного)

Real time web analytics, Heat map tracking