Протягом інтенсивного та інформаційно насиченого періоду навчання, з 04 по 09 червня 2018 року, 44 поліцейських та рятувальників із Києва, Сум, Маріуполя, а також викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 ДЮІ МВС України, майор поліції Цуркан Олексій Петрович пройшли курс підвищення кваліфікації фахівців для надання домедичної підготовки на базі навчально-тренувального відділення домедичної підготовки Київського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Національної академії внутрішніх справ.

Це перший державний центр парамедицини в Україні, головним завданням якого є підготовка осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу постраждалим, але не мають медичної освіти, а саме: співробітники Національної поліції України, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інші особи, які за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги. Тренери даного відділення пройшли повний курс спеціальної підготовки в міжнародному центрі парамедицини S.M.U.R.D та сертифіковані за стандартами NАТО.

Використовуючи найсучасніші манекени, слухачі курсів засвоїли порядок проведення серце-легеневої реанімації (виконання масажу серця, штучної вентиляції легенів) та інші заходи з невідкладної допомоги. По завершенню навчання – продемонстрували набуті знання, склавши іспити.

Висловлюючи слова вдячності керівництву інституту та особисто ректорові Бесчастному Віктору Миколайовичу за можливість підвищити свій рівень в наданні домедичної підготовки, хотілось би запевнити, що отриманий досвід буде корисний як перемінному так і постійному складу інституту, а також в подальшому буде ефективно впроваджуватись в освітню діяльність особовим складом кафедри.

 

04
05
03
06
01
02

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1

Real time web analytics, Heat map tracking