Від імені всієї дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас, вельмишановний Юрію Леонтійовичу, з Днем народження!

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах Донецького юридичного інституту, а й далеко поза його межами.

Ви – високопрофесійний керівник, який успішно очолював наш навчальний заклад упродовж 14 років, керуючись у своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, а в ряді випадків здійснення занадто ризикованих кроків. Ваш оптимізм і сміливість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечили Донецькому юридичному інституту високий рейтинг на теренах освіти і науки України.

Без перебільшення, Юрію Леонтійовичу, Ви – Ректор з великої літери. Людина, яка доклала великих зусиль для створення провідного і авторитетного закладу системи МВС. Саме тому випускники, серед яких представники влади всіх рівнів, керівники підприємств і відомств, організацій та установ, – це заслужена слава вишу.

Усі знають Вас як визначну особистість, як творця найбільш рейтингового й потужного вищого навчального закладу на сході України та на теренах цілої держави, який став осередком якісної високопрофесійної освіти, центром наукової діяльності.

Колектив співробітників, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів, випускників і ветеранів Донецького юридичного інституту пишається Вами як першим ректором, який є хранителем великих традицій, закладених ще з дня заснування нашого навчального закладу.

Вельмишановний Юрію Леонтійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження і побажати Вам міцного здоров’я, гармонії у всьому, благополуччя та мирного неба над головою. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, і кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking