3 червня 2018 року у Приморському парку м. Маріуполя відбувся міжнародний проект «Місто професій». Ініціатором та організатором профорієнтаційного заходу виступили Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій». Як зазначили організатори заходу ‑ це профорієнтаційний проект в Україні, в якому можуть брати участь діти віком від 3 до 18 років. На початку заходу кожна дитина змогла отримати «паспорт» з яким йшла знайомитися з професіями, «влаштовуватися на роботу» та отримувати гроші «гривники» «Міста професій». Одночасно роботодавці презентували дітям свої професії. Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу, щоб кожна дитина мала змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Не залишилися осторонь від даного профорієнтаційного проекту і фахівці факультету № 2 нашого інституту. Враховуючи різну вікову категорію дітей кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки були підготовлені цікаві спортивні вправи та конкурси. Також була підготовлена тематична іміджеві виставка, яка надала можливості гостям «Міста професій» дізнатися про різні напрями підготовки та майбутні спеціальності, як поліцейських так і цивільних юристів, які здобувають у нашому інституті. Також була підготовлена виставка спеціальних засобів, які використовуються в підрозділах Національної поліції.

Модератором на заході від факультету був заступник декана Сергій Пекарський. Якісну презентацію інституту на проекті «Місто професій» забезпечували представники кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки, кафедри юридичних дисциплін та курсанти 106-го та 107-го навчальних взводів. Зокрема курсанти демонстрували прийоми рукопашного бою та жонглювали гирями. Також курсанти допомагали дітям різних вікових категорій якісно виконати спортивні вправи, одягнути спеціальні обладунки тощо. За активну участь у виконанні вправ, конкурсів діти отримували «гроші», які потім міняли на призи у організаторів «Міста професій».

Приємно зазначити, що протягом трьохгодинної діяльності «Міста професій» біля місця розташування іміджевої виставки нашого інституту постійно знаходилися діти різних вікових категорій, які активно приймали участь у виконанні спортивних вправ, одягали спеціальні обладунки поліцейського – шолом, бронежилет, спорядження тощо. Батьки дітей цікавилися напрямами та особливостями навчання за різними спеціальностіми поліції та цивільних юристів. Кожен з відвідувачів отримав іміджеві продукцію та якісну консультацію. А діти у своїх «паспортах» отримували відмітку про майбутні професії: слідчих, дільничних, оперуповноважених, патрульних, адвокатів, нотаріусів, юристів тощо. Одночасно чотири курсанти заповнювали дитячі «паспорти» назвами юридичних та поліцейських професій, але черга була постійною.

Отже, участь фахівців інституту у проекті «Місто професій», який відбувся у м. Маріуполі в черговий раз підтвердила пріоритет керівництва нашого інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним ‑ якісна профорієнтаційна робота.

Пропонуємо фото звіт презентації Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі фахівцями факультету № 2 під час міжнародного профорієнтаційного проекту «Місто професій».

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38

Сергій Пекарський

Real time web analytics, Heat map tracking