Шановний Сергію Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – служити на благо рідної держави та забезпечувати права і свободи людини.

Притаманні Вам почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, оптимізм, сміливість неодноразово довели, що той чи інший напрямок Вашої діяльності був завжди спрямований на успішний розвиток нашого навчального закладу, забезпечення високого рівня підготовки майбутніх фахівців, а Ваші ділові якості, висока організованість, наполегливість і самовідданість обраній справі, виключне почуття гумору та вміння розв’язувати будь-яке завдання на високому професійному рівні стали міцною запорукою поважного ставлення до Вас серед керівництва та усього колективу вишу-переселенця.

Жага до знань та бажання постійного самовдосконалення на ниві юриспруденції увінчані успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток нашого інституту. Завдяки Вашим титанічним зусиллям було відновлено випуск збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу». Крім того, Вами особисто розроблені пропозиції до законодавства України щодо вдосконалення системи критеріїв відбору кандидатів у водії та їх підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням проблематики забезпечення безпеки дорожнього руху, які були втілені Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у практичну законотворчу діяльність. Ваша кропітка та наполеглива праця і надалі допомагають Вам досягати професійних «висот», про що свідчить наукова співпраця з іншими навчальними закладами, науково-дослідними установами, активна участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших наукових заходів.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування.

Шановний Сергію Васильовичу!

Бажаємо Вам святкового настрою, міцного здоров’я, радості, миру й безмежного людського щастя, злагоди Вам і усій Вашій родині! Нехай сімейне тепло та затишок надійно захищають Вас від життєвих негараздів. Творчих успіхів, натхнення, невичерпної креативності та звершення всіх майбутніх сподівань.

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking