Вельмишановний Василю Степановичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

Ваші вагомі досягнення у багатьох галузях наук України викликають до Вас почуття захоплення, поваги і вдячності.

Як талановитий науковець Ви проявили себе в галузі точних наук, здобувши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. Ще більше Ваш науковий потенціал розкрився у правознавчій сфері – після успішного захисту кандидатської Ви у 2004 році захистили й докторську дисертацію. Результат Вашої невтомної наукової діяльності – понад 30 монографій, 150 статей з конституційного права, економіки, управління, прикладної математики і навіть 5 поетичних збірок. Справді, талановита людина талановита в усьому.

Дякуємо Вам за Вашу безкорисливу працю для українського народу. Обіймаючи посаду міського голови міста Львова у 1994–2002 роках Вам вдалося реформувати систему управління містом, провести системні реформи житлово-комунального господарства міста і середньої освіти, організувати включення історичного центру Львова до Списку світової спадщини ЮНЕСКО, що відкрило для міста нові перспективи розвитку.

Дуже багато Ви спромоглися зробити для Батьківщини-України, обіймаючи посади Радника Президента України у 2005–2007 роках, Міністра регіонального розвитку та будівництва України у 2007–2010 роках, а також завдяки Вашій наполегливій роботі під час обрання Народним депутатом України ІІІ скликання і Народним депутатом України V та VI скликань. Під Вашим керівництвом і за Вашої безпосередньої участі розроблено нову концепцію державної регіональної політики, підготовлено системний пакет законопроектів для проведення адміністративно-територіальної реформи та реформи місцевого самоврядування.

Ваша плідна праця одержала належне визнання. Вас відзначено державними нагородами України, Литви, Ватикану. Заслужено Ви стали Лауреатом Всеукраїнської програми «Людина року» в номінації «Мер року» (1997, 1998). Папа Римський Іван Павло ІІ почесно возвів Вас у стан лицаря.

Вельмиповажний Василю Степановичу! Від усього серця зичимо Вам міцного козацького здоров’я, добробуту, здійснення усіх найграндіозніших проектів і задумів!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking