6 травня курсанти першого курсу факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout. Змагання проходили на території Маріупольської загальноосвітньої школи № 9 Команду нашого інституту очолив провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко, який особистим прикладом пропагує серед колег та курсантів здоровий спосіб життя, фізичну культуру та спорт.

Святковий настрій та гарна погода сприяла емоційній готовності курсантів до спортивної звитяги. Всім нам відомо, що, зокрема, підтягування це – корисна вправа для виміру свого фізичного стану, так як людина використовує тільки вагу свого тіла для вправи. Це природне та безпечне заняття, яке може бути виконане людьми усіх вікових груп, як чоловіками, так і жінками. І підтвердженням цього стало продовження знайомства курсантів інституту зі маріупольськими спортсменами зі Street Workout – керівник Руслан Український. Так, зайняття Street Workout надає можливість швидко перевірити фізичну силу, поєднуючи його позитивними емоціями за спортивні досягнення.

Змагання на турніку, бруссях, віджимання, планка тощо зібрали небайдужу молодь, яка пропагує здоровий спосіб життя, фізичну культуру та спорт. Спортивна молодь Маріуполя демонструвала свою силу та спритність у спортивних батлах та іграх.

За результатами участі у змаганнях перше місце серед спортсменів - дівчат зайняла курсант 106 навчального взводу інституту Катерина Пузань. Серед хлопців друге місце зайняв курсант 107 навчального взводу інституту Андрій Шпота, а третє ‑ курсант 106 навчального взводу інституту Денис Гріднєв.

По завершенню змагань відбулося загальне фотографування та обмін планами на майбутнє.

Вітаємо курсантів нашого інституту, переможців та призерів змагань, також їхніх уболівальників зі спортивною перемогою.

 

02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

Сергій Пекарський

Real time web analytics, Heat map tracking