Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 27
Вчора: 295
Цього тижня: 27
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8306
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327427


Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права

Маючи багаторічний досвід використання найбільш ефективних технологій навчання та розвитку юристів, персоналу правоохоронних органів, Донецький юридичний інститут приділяє особливу увагу проведенню різноманітних освітніх заходів, що сприяють розвитку якостей необхідних фаховому юристу.

Міністерство освіти і науки України, високо оцінивши здобутки Донецького юридичного інституту МВС України, визначило його як базовий виш для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, яка відбулася 11-12 квітня.

З самого ранку до стін вишу-переселенця почали прибувати учасники, яких цьогоріч, до речі було 56 осіб, з 20 навчальних закладів України, а саме:

1. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

2. Національний університет «Одеська юридична академія»

3. Донецький національний університет імені Василя Стуса

4. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

5. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

6. Національна академія Служби безпеки України

7. Національний авіаційний університет

8. Тернопільський національний економічний університет

9. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

10. Національний університет біоресурсів та природокористування України

11. Сумський державний університет

12. Херсонський державний університет

13. Університет державної фіскальної служби України

14. Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

15. Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

16. Національна академія внутрішніх справ

17. Харківський національний університет внутрішніх справ

18. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

19. Інститут кримінально-виконавчої служби

20. Донецький юридичний інститут МВС України

В аудиторії навчально-виховного комплексу о 10 годині голова організаційного комітету, ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович в урочистій обстановці відкрив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права. У вступній промові ректор зазначив, що не дивлячись на вимушене переміщення та значну втрату матеріально-технічної бази, інститут забезпечує підвищення якості навчання студентів, курсантів, магістрантів і слухачів. Не менш важливою є співпраця з іншими вишами, практичними підрозділами правоохоронних органів та органами влади. Зокрема, організовуються спільні заходи, спрямовані на підвищення фахової підготовки юристів та поліцейських. Це є підтвердженням того, що в нових умовах інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, а й пройшов період оптимізації та зараз активно розвивається у всіх напрямах своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись на теренах Криворіжжя та Донеччини.

Також Віктор Миколайович відзначив кожного учасника олімпіади як справжнього знавця кримінального права, адже участь у заході такого рівня є вже перемогою і показником глибоких знань в юриспруденції.

Не лишилися осторонь вітальних слів і присутні запрошені гості. Кріпак Тетяна Петрівна – член організаційного комітету, начальник відділу освіти і науки виконкому Криворізької міської ради відмітила важливість проведення у місті Кривий Ріг заходу всеукраїнського рівня, який покликаний визначити кращих студентів та курсантів у галузі кримінального права всієї України.

Макаренко Олександр Юрійович – помічник голови Дніпропетровської обласної ради, доктор юридичних наук, доцент привітав представників провідних вищих навчальних закладів від імені Голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Гліба Олександровича і себе особисто та побажав підкорення нових вершин та професійного натхнення.

Гладчук Дмитро Іванович – тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, лейтенант поліції побажав кожному учаснику заходу приємних емоцій та позитивних результатів, що в черговий раз поповнять скарбничку перемог на ниві юриспруденції.

Не лишився осторонь вітальних слів і голова журі олімпіади доктор юридичних наук, доцент Шаблистий Володимир Вікторович, який ще раз відмітив значимість проведення наукового заходу задля залучення молоді в юридичну науку та формування потужного кадрового резерву для правозастосовної та науково-дослідної діяльності, інтеграції результатів наукових розробок в практичну діяльність.

Учасникам були представлені члени журі олімпіади та апеляційної комісії, яку очолює член Президії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права» кандидат юридичних наук, доцент Палій Максим Валерійович.

Спільне фото, тепла кава, запашний чай та ласощі стали приємним завершенням урочистого відкриття, після чого учасники олімпіади прослідували до навчальної аудиторії, де на студентів чекали інтелектуальні змагання на знання усіх тонкощів науки кримінального права України (1 день – тестування учасників олімпіади, 2 день – виконання творчих завдань), а 13 квітня визначено днем апеляцій.

В перший день олімпіади, після виконання завдань на учасників олімпіади чекав приємний сюрприз – екскурсія мальовничими куточками гостинного міста Кривий Ріг.

Уже другого дня, із завзяттям та жагою до перемоги кожна команда виконувала творчі завдання, оскільки усвідомлювали велику відповідальність не тільки за себе особисто, а й за свій навчальний заклад взагалі.

Найкращих із кращих визначено в особистому заліку та в загальнокомандному змаганні. Переможців буде нагороджено диплом ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права.

Нарешті довгоочікуна мить, нагородження переможців олімпіади. Право вручити дипломи переможцям та сертифікати учасникам було надано проректору Донецького юридичного інституту, капітану поліції Назимко Єгору Сергійовичу та голові журі олімпіади доктору юридичних наук, доценту Шаблистому Володимиру Вікторовичу.

Диплом І ступеня отримає Бойчук Віта Василівна (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) – 184,00 балів.

Дипломом ІІ ступеня буде нагороджено Туваклієву Мадіну Мустафаївну (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) – 169,00 балів і Бургай Катерину Романівну (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ) – 168,00 балів.

Диплом ІІІ ступеня отримають учасники з трьох вишів: Барган Сергій Сергійович (Донецький юридичний інституту МВС України) – 160,00 балів, Пихтін Олександр Олександрович (Харківський національний університет внутрішніх справ) – 159,00 балів і Бондаренко Оксана Миколаївна (Національна академія внутрішніх справ) – 158,00 балів.

Грамотами Донецького юридичного інституту МВС України буде нагороджено: за зайняте 4 місцеФігун Наталію Ігоріну (Тернопільський національний економічний університет) – 157,00 балів, за 5 місцеКолотуху Катерину Анатоліївну (Донецький національний університет імені Василя Стуса) – 155,00 балів і за 6 місцеМузю Андрія Юрійовича (Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького) – 154,00 балів.

Крім того Рубель Марію Русланівну (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського) було визначено нагородити грамотою Донецького юридичного інституту МВС України за оригінальність та нестандартний підхід до розв’язання завдань.

Приємно зазначити, що у загальнокомандному змаганні І місце виборола команда з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з загальною сумою балів 467,00; ІІ місцеДніпропетровський державний університет внутрішніх справ – 416,00 балів; ІІІ місце Національна академія Служби безпеки України 409,00 балів.

Всі дипломи та грамоти буде розіслано на адресу навчальних закладів, які представляли учасники олімпіади.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права та бажаємо подальших успіхів, перемог, нових вершин та професійного натхнення!

Організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval