Незалежно від обраного фаху в житті правова освіта сприяє можливості стати більш досвідченою та успішною особистістю в питаннях кар’єрного зростання. Одним із провідних закладів правового спрямування вважають ДЮІ МВС України. Враховуючи зазначене гасло 27.04.2018 року доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Павліченко Є. В. та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Гузенко О.П. було проведено ряд профорієнтаційних зустрічей на тему «Навчання в ДЮІ МВС України це престижно...».

Захід мав за мету не лише популяризації навчання в ДЮІ МВС України, а перш за все, проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності та доцільності в країні де відбуваються законодавчі зміни, в періоду адаптації до ринкових реалій, кожен член суспільства повинен вміти захистити свої права та права власної родини. Зустрічі відбулися з фахівцями установ м. Кривий Ріг, які надають юридичні послуги різного спрямування:

 1. Проведено бесіду із наданням рекламних аспектів ДЮІ МВС України з Приватним нотаріусом Криворізького районного нотаріального округу Тищенко О.І.( Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю № 4062 від 20 вересня 2001 року, яке видано Міністерством Юстиції України) Було піднято ряд питань щодо доцільності оволодіння правовими регуляторами в роботі нотаріусів, звернуто увагу на можливість навчання в аспірантурі інституту.

 2. Провели співбесіду з: адвокатом Пилипенко Ю.Б.(Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №2745 від 06.серпня 2013 року) та адвокатами Нурієвим Ю.К. та Мулявою К.Г. (Юридична консультація, вул. Кобилянського, буд.21а, офіс 29) щодо доцільності розширення правових знань шляхом підвищення правового кваліфікаційного рівня на баці спеціалізацій представлених ДЮІ МВС України, про доцільність залучення до навчання колег, які не мають вищої юридичної освіти та задіяні в роботі з клієнтами в питаннях діловодства. Адвокати отримали рекламні проспекти.

3. Провели зустріч з фахівцями Юридичної консультації Криворізького району, керівник Ісаков С. М. (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н вул. Кобилянського буд. 219) стосовно необхідності в сучасних змінних умовах в країні постійного оновлення знань шляхом отримання професійної, базової та правової освіти магістерського рівня, що можуть надати фахівці ДЮІ МВС України, надали рекламні проспекти та звернули увагу на умови навчання на заочній формі.

 4. Зустрілися з співробітниками ТзОВ “КОМПАНІЯ ЮРІКС” Агентства нерухомості (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг Дзержинський р-н, просп. Миру 28(7) оф. 321, Email: https://yuriks.olx.ua/‎), які надають послуги в сфері продажу нерухомості та юриспруденції, юридичну і правову допомогу, проводять адвокатську діяльність. В ході бесіди було наголошено на тому, що постійне оновлення знань з права та підвищення рівня освіти забезпечить в майбутньому більш успішну діяльність товариства. Було надано інформацію щодо умов отримання магістерського рівня освіти на базі ДЮІ МВС України та можливість навчання в аспірантурі за обраним фахом.

 5. Провели бесіду з фахівцями Центру обслуговування податків Криворізької південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області (50002,. м. Кривий Ріг,. вул. Пушкіна, 4-4-А.) звернули їх увагу на доцільність навчання на заочній формі навчання ДЮІ МВС України для здобуття освітнього ступеня «МАГІСТР» галузі знань «ПРАВО» та роздали рекламні агітки.

 6. Відбулася зустріч з Приватним нотаріусом Криворізького міського нотаріального округу Металургійного району Дніпропетровської області Русавською Т.В. (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, 50000, вул. Гетьманська(Іллічівська),буд.74,кв.327,Ліцензія:8695,Email:rusavskaya77@ukr.n ) та її співробітниками стосовно доцільності отримання вищої юридичної освіти в ДЮІ МВС України, який має доволі кваліфікований професорсько-викладацький склад та базові наукові ресурси для отримання правової освіти на рівні магістру та на рівні кандидата юридичних наук

 7. Проведено профорієнтаційну бесіду із співробітниками Філії «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» в Дніпропетровській області (м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 6), які займаються питаннями експертизами проектів на всіх стадіях розробки та надають консалтингову допомогу з питань експертизи та проектування об'єктів будівництва. Враховуючи спрямування діяльності установи було проведено деталізовану бесіду з колективом з позиції умов отримання правової освіти магістерського рівня в ДЮІ МВС України та зазначено перелік кафедр юридичного факультету із розкриттям специфіки роботи кожної кафедри. Наголос було зроблено на діяльність тих кафедр, які більш наближено мають можливість підготовки правовика для діяльності в сфері експертизи проектів різного спрямування. Було надано рекламні аспекти та номера мобільних телефонів для подальшого зв’язку з питань профорієнтаційного спрямування.

 8. Відбулася зустріч з представниками Приватного Бюро Технічної Інвентаризації «СТАТУС» ФОП «Полховська А.В.»( Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 3308412145 (5000, м. Кривий Ріг вул.. Пушкіна ,6)які займаються технічною інвентаризацією об’єктів нерухомості м. Кривий Ріг. У співбесіді було обґрунтовано доцільність отримання правової освіти в питаннях технічною інвентаризацією об’єктів нерухомості саме в ДЮІ МВС України де успішно функціонує кафедра господарсько правових дисциплін, яка розкриває певні правові основи даної діяльності. Було наголошено про можливість підвищення професійного рівня шляхом отримання правої освіти різного спрямування.

 Усі установи, які були охопленні профорієнтаційним заходом «Навчання в ДЮІ МВС України це престижно...» отримали агітки щодо правил прийому в ДЮІ МВС України, контактні телефони для зв’язку з фахівцями з питань вступу до ВУЗу, змістовну інформацію в контексті переваг навчання в нашому інституті. Мета профорієнтаційного заходу досягнута.

 

01
02
03
04
05
06
07

 Доцент кафедри господарсько – правових дисциплін, Гузенко Олена

Доцент кафедри державно – правових дисциплін та міжнародного права, Павліченко Євгенія

Real time web analytics, Heat map tracking