Вже за доброю щорічною традицією команда Донецького юридичного інституту МВС України 01 травня 2018 року вдруге взяла участь у легкоатлетичній естафеті на призи міської газети «Червоний гірник» і комітету фізичної культури та спорту Криворізької міської ради.

В цьому році значно збільшилася чисельність учасників естафети, в якій взяли участь понад 2000 легкоатлетів, що представляли всі навчальні та спортивні заклади м. Кривого Рогу. Естафета складалася з 15 забігів (9 чоловічих та 6 жіночих) від 800 до 200 метрів, а загальна дистанція забігу склала 5 км.

На урочистому відкритті всіх присутніх вітали голова Криворізької міської ради Юрій Григорович Вілкул, головний редактор газети «Червоний гірник» Ігор Вікторович Квочка та голова міської федерації легкої атлетики заслужений тренер України Жорж Андрійович Каруца, які побажали учасникам сили, наснаги та здорової конкуренції, а всім вболівальникам цікавих вражень та задоволення від спортивного свята.

Довести свою спортивну майстерність та продемонструвати фізичні якості й командний бойовий дух Донецького юридичного інституту МВС України на старт вийшли 15 юнаків та дівчат, що вихованці факультету№1, які захищали спортивну честь рідного вишу на спортивній арені Кривого Рогу.

Не дивлячись на те, що представники Донецького юридичного інституту МВС України тільки вдруге брали участь у цих змаганнях, і на присутність серед інших учасників професійних спортсменів, дружна команда бігунів вишу-переселенця продемонструвала достойну фізичну підготовку та високі результати: за підсумками змагань в результаті запеклої боротьби наші спортсмени завоювали сьоме командне місце серед тридцяти двох збірних команд навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а серед представників вищих навчальних закладів збірна інституту посіла почесне третє місце.

За волю до перемоги, командний змагальний дух, бажання показати високий результат хочеться відмітити учасників збірної команди інституту, серед яких курсанти факультету №1 Тодоріка Богдан, Журавель Ігор, Штефан Дар’я, Пась Юлія, Гончар Віталій, Гайбура Віктор, Ржеуцька Марія, Степанишен Микита, Мішенін Дмитро, Чалих Олександр, Ігнатенко Дмитро, Резниченко Анна, Попова Марія, Добрий Олександр, Осадча Кароліна.

Хочеться подякувати всім, хто долучився до масштабного спортивного дійства: його організаторам, спонсорам, учасникам та вболівальникам за цікаво проведений час та можливість презентувати криворізькій громаді Донецький юридичний інститут МВС України.

У свою чергу легкоатлетична команда ДЮІ висловлює слова щирої вдячності керівництву вишу та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за підтримку та надану можливість представляти рідний навчальний заклад на спортивній арені міста Кривого Рогу.

 

01
02
03
04
05
06
07

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання

Real time web analytics, Heat map tracking