Рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського інституту безперервної освіти (Словацька Республіка), згідно зі статтею № 5 підпункту  7 розпорядження Європейського інституту безперервної освіти від 23.04.2018 № 021 Дипломом Почесного професора нагороджується професор Віктор Бесчастний.

БЕСЧАСТНИЙ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ – доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України.

У 1989 році закінчив Харківський юридичний інститут (зараз – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого» ) за спеціальністю «Правознавство». У 2006 році закінчив Донецький державний університет управління за спеціальністю «Фінанси».

У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за темою «Механізми державного управління професійною підготовкою співробітників органів внутрішніх справ», у 2010 р. – докторську дисертацію за темою «Механізми державного управління розвитком вищих навчальних закладів системи МВС України». У 2012 р. В. М. Бесчастному присвоєно вчене звання професора кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності.

Основні положення та результати наукової та навчально-методичної роботи В. М. Бесчастного відображено у 20 монографіях, 2 підручниках, 42 навчальних та науково-практичних посібниках, 90 статтях у фахових виданнях України та інших держав.

Є членом редакційних колегій багатьох фахових видань, зокрема збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу», журналу «Вісник національного університету «Львівська політехніка» (юридичні науки)», журналу «Безпека інформації», електронного наукового фахового видання «Право та управління».

Відзначений багатьма найпочеснішими державними нагородами, зокрема орденом «За заслуги» 3 та 2 ступеня, почесним званням «Заслужений юрист України», Почесною грамотою Верховної Ради України, відзнакою МВС України «За відзнаку в службі» 1 та 2 ступенів, нагрудним знаком «За відмінну службу в МВС», відзнакою МВС України «Хрест Слави», відзнакою МВС України «Лицар Закону».

Ми пишаємося ще однією перемогою, ще одним досягненням, здобутком та гідним і по праву заслуженим визнанням працелюбності, професіоналізму ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Миколайовича Бесчастного!

Шановний Вікторе Миколайовичу, вітаємо Вас і щиро зичимо невичерпного джерела натхнення, успіхів у всіх починаннях, Божого благословення на всі справи і задуми! Для нас, колективу інституту, Ви втілення мудрості, досвіду, професіоналізму, наполегливості! Нехай вся та сила, ті старання, зусилля, які Ви за довгі роки самовідданої роботи вклали в інститут,  проростатимуть добрими справами, сприятимуть розвитку закладу не лише в Україні, а як засвідчує остання новина, і далеко за її межами!

 

Колектив Донецького юридичного інституту

Real time web analytics, Heat map tracking