У квітні місяці доцентом кафедри  державно-правових дисциплін та міжнародного права Павліченко Є. В. та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Гузенко О.П., з метою популяризації навчання в ДЮІ МВС України проведено профорієнтаційні бесіди на тему «Правова освіта – запорука успіху в кар’єрному зростанні » з фахівцями:

  1. Криворізької Північної об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровський області. Було піднято ряд питань щодо доцільності оволодіння правовими регуляторами в роботі податкових інспекторів, розкрито переваги навчання на заочній формі навчання ДЮІ МВС України для осіб, які вже працюють за певним фахом.
  2. Управління праці та соціального захисту населення Металургійної районної у місті ради. З фахівцями Управління відбулося спілкування з питань доцільності постійного оновлення знань в сфері правових елементів соціального захисту населення, окреслено переваги навчання в ДЮІ МВС України, розкрито доцільність отримання рівня магістра зі спеціалізації «Право».
  3. Апеляційного суду Дніпропетровської області м. Кривий Ріг. При співбесіді з фахівцями було порушено питання про можливості навчання технічного персоналу в ДЮІ МВС України. Звернули увагу на доцільність продовження навчання в аспірантурі інституту, доведено престижність отримання наукового ступеню кандидата юридичних наук для осіб, які задіяні у вирішенні питань правового характеру різного змісту.

Фахівці, які стали учасниками заходу, а саме представники Криворізької Північної об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровський області, Управління праці та соціального захисту населення Металургійної районної у місті ради та Апеляційного суду Дніпропетровської області м. Кривий Ріг отримали: агітки щодо правил прийому  в ДЮІ МВС України, контактні телефони для зв’язку з фахівцями з питань вступу до ВУЗу та змістовну інформацію в контексті переваг навчання в нашому інституті.

 

01
02
03

Доцент кафедри державно – правових дисциплін та міжнародного права, Павліченко Євгенія.

Доцент кафедри  господарсько – правових дисциплін, Гузенко Олена

Real time web analytics, Heat map tracking