Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Фонд бібліотеки інституту поповнився літературою від колег-освітян з Івано-Франківська
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 35
Вчора: 334
Цього тижня: 2082
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7765
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326886


Фонд бібліотеки інституту поповнився літературою від колег-освітян з Івано-Франківська

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – це міцна сходинка в історії  нашої країни на шляху до здобуття незалежності, взірець національно-культурного патріотичного та становлення молоді. Кожен крок розвитку закладу вищої освіти виважений та направлений на удосконалення надання освітніх послуг та виховання гідних громадян своєї держави.

Ректор університету Цепінда Ігор Євгенович – доктор політичних наук, професор – зі всією відповідальністю підійшов до вирішення питання щодо можливої допомоги вишу-переселенцю у поповненні фонду загальної бібліотеки. Щойно отримавши листа з проханням долучитися до формування фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, колеги зі славетного міста Львову оголосили збір книг. Зібрали партію літератури, оплатили її доставку, поцікавилися, чи «вгодили». І в цьому вся душа українського народу – твори добро, ділися з ближнім, дбай про того, кому скрутно.

Кожен примірник, що потрапляє до нашої бібліотеки, обов’язково знаходить вдячного читача.

Перша книга, яку ми дістали з посилки – збірник наукових праць викладачів кафедри судочинства з нагоди 25-річчя Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Правові позиції Європейського суду з прав людини у правозастосовній практиці України». Видання містить наукові напрацювання у сфері національної судової практики та практики Європейського суду з прав людини. Правозастосовча практика прецедентів з прав людини є неоднозначною та складною у дослідженні. У наукових працях цього збірника досліджуються різні аспекти впливу Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та прецедентної практики ЄСПЛ на національну право реалізаційну діяльність та пропозиції авторів щодо удосконалення чинного законодавства України та судової практики задля досягнення цілей та завдань, закладених Європейською конвенцією з прав людини.

Український народ тисячоліттями творив самобутню правову культуру. Сучасна правова система України характеризується настільки значними особливостями, що постає необхідність конкретного історичного дослідження. Монографія Лободи Юрія Петровича «Правова традиція українського народу (Феномен та об’єкт загальнотеоретичного дискурсу)» присвячена актуальній проблемі традиції українського народу, що є основою сучасної правової системи України. Монографія стане корисною для фахівців з теорії держави і права, аспірантів, студентів та курсантів нашого інституту.

Монографія «Ядерна безпека: міжнародний та національний вимір» авторства колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника містить погляди авторів та аналіз міжнародного й національного законодавства про ядерну безпеку. Викладені окремі питання міжнародного регулювання ядерної безпеки, проблеми національного законодавства у ядерній сфері.

«Застосування законодавства про працю: судові рішення верховного Суду України (2001-2010), роз’яснення судової практики» - добірка рішень Верховного Суду України, які постановлені за результатами розгляду трудових спорів і відображають сформульовані цим судом правові позиції з найбільш важливих питань, що зберігають значення на час видання книги.

У монографії Бойкот Наталії Михайлівни «Договір позички» ґрунтовно досліджуються теоретичні й практичні особливості регулювання відносин, що виникають з договору позички. У роботі приділяється увага цивільно-правовій природі договору позички.

Монографія «Політика у сфері боротьби зі злочинністю України: теоретичні та прикладні проблеми» за загальною редакцією заслуженого діяча науки і техніки України, доктора юридичних наук, професора Фріса П.Л. та доктора юридичних наук, професора Харченка В.Б. розглядає теоретичні та прикладні проблеми політики у сфері боротьби зі злочинністю і особливості її реалізації в правотворчій та правозахисній діяльності.Це далеко не повний перелік літератури, що збагатила фонд бібліотеки нашого вишу завдяки допомозі колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. 50 примірників юридичної літератури служитимуть для здобувачів вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України.

Щиро дякуємо за допомогу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Колектив загальної бібліотеки

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval