Викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін на передодні Дня заснування відомого нині, потужного закладу вищої освіти, вишу-переселенця - Донецького юридичного інституту МВС України, який навіть перебуваючи у скрутному становищі зумів акумулювати свої сили та зміцнити і надалі зміцнювати свій потенціал, приєднуються до оголошеної щорічної акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю». Підручник, посібник, наукове видання, різноманітна юридична література, чинна нормативно-правова база – основа на шляху здобуття в сучасних умовах компетентностей своєї фаховості. Їхня акумуляція – це звичайно бібліотека, основний фонд будь-якого закладу вищої освіти, а його наявність – запорука якісної підготовки фахівця, збільшення його свідомості, відповідальності перед собою та суспільством, закріплення громадянської освіти, а значить і громадянського суспільства з наявними цінностями життя.

Усвідомлюючи свою відповідальність та причетність до такого складного процесу, науково-педагогічний склад кафедри також долучається до збільшення фонду бібліотеки рідного вишу шляхом передання в дарунок з власних бібліотек авторських примірників, примірників юридичної літератури, а головне, в силу швидкості внесення змін до законодавчої бази, ряду оновлених нормативно-правових актів.

Рідний інституте, ти з гордістю несеш славу не лише в країні, а й за її межами як потужного закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання у системі освіти України. Твої випускники є твоєю гордістю, адже кожен зайняв відповідну нішу у суспільстві і його дії, кожного дня, спрямовані на розвиток своєї країни, якій колись, будучи початківцями, давали присягу на вірність, успішно здійснюють свою діяльність і правники на ниві юриспруденції та багато яких інших позитивних аспектів існує, але головне полягає у тому, що альма-матер створив, створює і буде створювати ті умови, які надали можливість осягнути таких результатів. Забезпечення такого розвитку неможливо було б здійснити без вірності своїй справі, принципової позиції, незламності духу, а разом з тим глибокої людяності, відкритості, щирості, розуміння та входження в положення кожного – Людини, яка на протязі років несе гідне звання ректора інституту та є послідовником добрих традицій своїх наставників, керівників.

Вельмишановний Вікторе Миколайовичу та весь командний склад інституту, кафедра цивільно-правових дисциплін факультету №3 вітає кожного з черговою датою розвитку Донецького юридичного інституту МВС України, який, не зважаючи ні на що, рухається виключно вперед. Нових звершень, нових міжнародних горизонтів, нових генеруючих ідей, збереження єдності поглядів у напрямі твого розвитку!

Живи та слався, Донецький юридичний інституте!

 

З глибокою повагою

завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Дар’я Піддубна

Real time web analytics, Heat map tracking