Наскільки важливою є роль книги в житті людини, кожен із нас переконався на власному досвіді. Бібліотека як храм духовності відкриває себе тисячам душ, задовольняє інформаційні потреби кожного читача.

Одним із джерел поповнення бібліотечного фонду є книги, одержані завдяки акціям, що стало доброю традицією в стінах вишу.

Так, до дня заснування навчального закладу, було організовано акцію „Подаруй книгу вишу-переселенцю”, до якої долучилися і студенти факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України.

Оскільки багато кодексів, які є у бібліотеці вже втратили чинність, студентство факультету вирішило передати до бібліотечного фонду нові кодекси, а саме: господарський, господарсько-процесуальний, кримінально-процесуальний, цивільно-процесуальний, а також кодекси адміністративного судочинства, які так потрібні для якісного навчання в інституті.

Колектив загальної бібліотеки ДЮІ МВС України (Попова Н.В., Турло Т.П., Карнідал Ю.М. та Косяк І.В.) на чолі з директором Малюгіною Н.В., були дуже вдячні студентам за надану літературу, якої так не вистачає вишу.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Комунікаційний центр Ради студентського самоврядування

Власенко Анастасія

Real time web analytics, Heat map tracking