Дорогі учасники!

Сьогодні у стінах Донецького юридичного інституту МВС України зібралися не просто знавці, не просто любителі, а справжні поціновувачі кримінального права.

Переконувати Вас у тому, чи потрібно вивчати кримінальне право – думаю не варто. Вивчати і любити кримінальне право – необхідно Вам як повітря, як хліб насущний. Хочу щиро подякувати вам, шановні учасники олімпіади, за Ваше бажання вдосконалюватися свої знання з такої важливої у житті кожного правника галузі права.

Сьогодні Ви всі вже є переможцями: у своєму навчальному закладі Ви стали найкращими. Тому зберіться і зосередьтеся на найголовнішому – виконанні конкурсних завдань, і це допоможе Вам здобути чергову перемогу – перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з кримінального права.

Я бажаю вам, щоб ви якомога краще проявили свої знання сьогодні. І не журіться з того приводу, що перемогу здобудуть не всі. Адже головне не місце, а участь в олімпіаді, те, щоб проявите себе.

Хочу відзначити, що організатори ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права намагалися створити для вас якомога комфортніші умови для роботи

І пам’ятайте, наші погляди спрямовані на вас, на тих, які обрали собі таку перспективу професію – бути правником.

Я щиро вам бажаю успіхів у виконанні олімпіадних завдань!

 

Голова Дніпропетровської обласної ради

Гліб Олександрович Пригунов

Real time web analytics, Heat map tracking