31 березня на факультеті № 1 Донецького юридичного інституту МВС України відбулися батьківські збори курсантів 2-го курсу. Основні питання, які обговорювалися з батьками – особливості навчального процесу та транспортна дисципліна. Для батьків було цікаво почути про успішність та поведінку своїх дітей від декана факультету, полковника поліції Михайлова Руслана Івановича, який назвав як кращих курсантів, так і тих, хто мав негативні оцінки за результатами середнього балу за березень.

Крім декана в обговорені питань взяли участь: проректор інституту полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, заступник декана майор поліції Шапарь Артем Олександрович, провідний фахівець відділу організації служби капітан поліції Миронов Олександр Олександрович. Керівництво звернуло увагу на необхідність систематичної роботи курсантів, відпрацювання нулів та виправлення оцінок для покращення свого балу.

На батьківські збори був запрошений медичний працівник факультету № 1 Садовничий Олександр Васильович, який розповів про стан здоров’я курсантів, зазначив за якими скаргами найчастіше діти звертаються за медичною допомогою. Олександр Васильович наголосив на збереженні здоров’я і контролю зі сторони батьків за харчуванням їхніх дітей.

Говорили і про заходи особистої безпеки та необхідності дотримання транспортної дисципліни.

Начальник другого курсу факультету №1 під час свого виступу зазначив, що від того, які духовні цінності візьме від нас молодь, залежатиме майбутнє нашого народу і суспільства. Яку б дорогу не вибирали наші діти вони, безумовно, займуть належне місце в житті, якщо у них буде виховане почуття громадянської відповідальності, високі моральні якості і справжнє працелюбство. Батьки – найкращі вихователі, а тому вони відповідають перед власною совістю, народом, державою за виховання своїх дітей.

Батьківські збори пройшли в дружній і доброзичливій атмосфері. На всі питання, які задавали батьки, керівництво відповіли в повному обсязі, обґрунтовуючи кожну відповідь.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Комунікаційний центр Ради курсантського самоврядування,

Дегтярьова Марія

Real time web analytics, Heat map tracking