Шановний Олексію Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту. Колектив інституту глибоко вдячний Вам за ті роки, які Ви присвятили роботі в нашому навчальному закладі, та цінує Ваш внесок у науковий потенціал вишу.

Отримавши багаторічний досвід науково-педагогічної діяльності в Донецькому інституті автомобільного транспорту та Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Ви приєдналися до дружньої родини Донецького юридичного інституту, де, працюючи на благо і розвиток вишу, на високому рівні здійснюєте підготовку юристів, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями.

Дуже приємним є те, що Ваша активна життєва позиція, різнобічність наукових інтересів, прагнення до самовдосконалення та педагогічний талант варті щирого захоплення серед студентів Донецького юридичного інституту.

Притаманні Вам високий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, успіхи в наукових пошуках, педагогічний талант, відповідальність, щира людяність, порядність, відкритість здобули Вам пошану та авторитет серед працівників інституту.

Шановний Олексію Івановичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, наснаги до наукової діяльності, успішного кар’єрного росту! Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо України та її громадян! Хай невичерпний оптимізм та натхнення супроводжують Вас у будь-яких починаннях, а Бог дає Вам сил та наснаги до нових звершень!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking