Шановна Людмило Вікторівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваша жага до знань завжди спонукає Вас до постійного бажання самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень підготовки.

Будучи досвідченим викладачем із педагогічним стажем Ви на високому рівні здійснюєте якісну підготовку захисників права і законності рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами і якостями та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці. Ваша наполегливість, активна життєва позиція, різнобічність наукових інтересів, прагнення до самовдосконалення та талант передавати набуті знання наступникам варті щирого захоплення як серед колег, так і серед курсантів та студентів Донецького юридичного інституту.

Притаманні Вам висока організованість і відповідальність, сталева витримка та принциповість, поряд з якими завжди щира людяність і порядність, є саме тими рисами, які допомагають Вам досягати все нових і нових висот.

Шановна Людмило Вікторівно!

Від усієї душі бажаємо Вам у цей по-особливому святковий для вас День міцного здоров'я, щастя, добра і миру, благополуччя і реалізації всіх планів, снаги і незгасної енергії та подальших професійних перемог. Нехай Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів, цілей та діяльності!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking