23 березня проректором інституту капітаном поліції Денисом Нестеровим та заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським було презентовано наш інститут в структурних підрозділам поліції Херсонщини.

З метою продовження ділового співробітництва щодо підготовки майбутніх правоохоронців відбулася зустріч представників інституту з заступником начальника ГУНП в Херсонській області полковником поліції Олександром Дмитровичем Анохіним під час якої визначені напрями спільної діяльності.

Одними з таких напрямів є безпосередня співпраця з структурними підрозділами поліції Херсонської області, зокрема відбулися робочі наради з практичними працівниками ГУНП в Херсонській області. Так відбулися зустрічі з співробітниками сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських, а також сектору комплектування Управляння кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області. Окрім того відбулася зустріч з т.в.о начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Херсонській області Ігорем Івановичем Внуком щодо напрацювання механізму відбору кандидатів на навчання за заочною формою навчання в інституті з числа практичних працівників поліції охорони. Цьому ж питанню була присвячена і зустріч зі старшим інспектором професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Херсонській області капітаном поліції Сергієм Калістратовичем Бортником.

Отже, результатом співпраці зі структурними підрозділами поліції Херсонщини стала активізація проведення іміджевих заходів інституту на території Херсонської області.

В подальшому за сприяння працівників ювенальної превенції ГУНП в Херсонській області відбулася презентація інституту серед випускників одного з профільних загальноосвітніх навчальних закладів ‑ міській гімназії № 6. Випускники та старшокласники гімназії мали можливість ознайомитися з усіма напрямами навчання під час безпосереднього спілкування з Денисом Нестеровим та Сергієм Пекарський. Протягом зустрічі було надано інформацію потенційним абітурієнтам про інституту, зокрема зосереджено увагу на перевагах та умовах вступу і подальшому навчанні. Фахівцями інституту було надано учням і іміджеву продукцію.

Отже, протягом проведення профорієнтаційних заходів Донецький юридичний інститут було презентовано в м. Херсоні за різними напрямами надання освітніх послуг.

Пропонуємо фото звіт про профорієнтаційні заходи представників інституту у м. Херсоні.

 

01
02
03
04
05
06

Сергій Пекарський

Real time web analytics, Heat map tracking