24 березня 2018 року у міському театрі драми та музичної комедії імені Т.Г. Шевченка відбувся гала-концерт XVI міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани», який кожного року не припиняє відкривати нові таланти Криворіжжя та стає більш престижним.

Донецький юридичний інституту МВС України на гала-концерті представляли курсанти 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Галушко Наталія та Пізня Аліна з піснею «Мова єднання» та ансамбль народного танцю «Весняночка».

Міський фестиваль народної творчості «Весна Рудани» започатковано в 2003 році відділом культури виконкому міськради. Фестиваль проводиться з метою збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва міста, збереження фольклорної спадщини, примноження національних культурних надбань і культурних традицій народів, що мешкають у місті, виявлення кращих колективів та виконавців. Саме завдяки йому зберігаються кращі здобутки творчого надбання нашого міста. «Весна Рудани» - наймасовіший фестиваль, в якому беруть участь аматорські колективи та виконавці різного віку.

Наймасштабніший міський конкурс талантів зібрав цього року понад 3000 учасників, які демонстрували свою майстерність. Своє мистецтво на сцені палацу демонстрували учасники творчих колективів: КДЦ «ДК Металургів» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», МКІК «Народний дім», Центр дитячої та юнацької творчості Дзержинського району, музична школи № 4, студенти Криворізького національного університету та Криворізького педагогічного інституту, а також учні шкіл району.

За активну участь у міських заходах, а також за збереження та популяризацію традиційної народної культури, розвиток сучасного мистецтва, високий рівень виконавської майстерності курсантів Донецького юридичного інституту МВС України було нагороджено Дипломами лауреата XVI міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» та статуеткою, що символізує нескінченне прагнення кожної людини до творчості.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Група комунікації ДЮІ

Real time web analytics, Heat map tracking