Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Слова вдячності керівництву вишу-переселенця від випускників-магістрів Донецького юридичного інституту МВС України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 1242
Цього тижня: 3147
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14032
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377907


Слова вдячності керівництву вишу-переселенця від випускників-магістрів Донецького юридичного інституту МВС України

27 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся урочистий випуск магістрів-офіцерів та юристів.

Роки навчання у навчальному закладі для кожного випускника не пройшли даремно. Окрім знаннь кожен отримав заряд позитивної енергії, вірних друзів, адже кожен співробітник інституту вложив багато сил та енергії, передаючи їм не лише свої знання, а й позитивні емоції, цінності, бачення світу. І прощання з колективом, який став за ці роки рідним, завжди важко. Але свято, яке отримали в день випуску, назавжди викарбується в пам’яті кожного його учасника.

Зі сцени теплими словами до всього колективу ДЮІ звернулися випускники, які зі сльозами на очах подякували працівників інституту за роки навчання. «Роки навчання були дуже важливими й наповненими спогадами, які будуть супроводжувати нас протягом усього життя. Пишаємось тим, що ми випускники кращого вишу країни. Дякуємо працівникам інституту, адміністрації за те, що ви робите важливу справу – ви плекаєте справжніх фахівців, особистостей.

Та кожен хотів би сказати більше і тому, магістри факультетів надіслали на адресу інституту листи-подяки керівництву вишу-переселенця зі словами вдячності.

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Шановне керівництво факультету №1 та науково-педагогічний склад інституту!

 

Мистецтво навчання є мистецтвом пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її. Найголовніше – прищепити смак і любов до науки – інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжковою премудрістю.

А.Франс

Ну, от і все! Добіг кінця ще один знаковий етап нашого життя – навчання на здобуття освітнього ступеня «магістр» на факультеті №1 Донецького юридичного інституту МВС України.

Те, чого так довго прагнули, до чого цілеспрямовано йшли, виявилося ближчим, ніж очікували.

Ще не втратили свіжості враження півторарічної давності від вступу до Донецького юридичного інституту, та вже розгорнута й чекає записів нова сторінка життєвої книги – праця у підрозділах Національної поліції України. Якою вона буде – кольоровою чи чорно-білою, глянцевою чи матовою – головне залежить від нас. Однак ми упевнені, що знання, якими нас озброїли викладачі інституту, є міцною запорукою нашого успішної роботи – служити Українському народові, протистояти злочинності та зміцнювати правопорядок у державі.

Від імені усіх випускників магістрів факультету №1 сердечно дякуємо Вам, шановний Вікторе Миколайовичу, за батьківську опіку.

Ми висловлюємо слова щирої подяки і декану факультету №1 полковнику поліції Руслану Івановичу Михайлову та заступнику декана факультету Артему Олександровичу Шапарю, що супроводжували наше навчання протягом півтора року.

Ми надзвичайно вдячні й науково-педагогічному складу кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз. Ми постійно відчували їх надійне плече підтримки, як у навчанні, так і під час підготовки кваліфікаційних (магістерських) робіт. Вони завжди були готові відповісти на наші найнесподіваніші запитання.

Щиросердно дякуємо всім викладачам, що не лише нас навчили, а й працюють в інституті. Цей дружній і самовідданий колектив поділилися частинками своїх бездонних душ і назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Донецькому юридичному інституту МВС України, який тепер став нашою Альма Матер, бажаємо яскравих звершень і процвітання, невичерпної енергії й жагучого наукового пошуку!

І куди б не закинуло нас життя, який би куточок земної кулі не прихистив, будьте певні: ми гордо пронесемо звання випускника найкращого вишу країни – Донецького юридичного інституту МВС України!

Випускники магістри факультету №1

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Шановне керівництво факультету №3 та науково-педагогічний склад інституту!

Ось і настала яскрава мить підведення підсумків і отримання почесної винагороди за докладені зусилля та роки навчання – диплому «Магістр права», адже за час навчання ми здобули необхідні знання, вміння, навички, а також навчилися долати труднощі та прагнути до постійного самовдосконалення. Диплом Донецького юридичного інституту – це відзнака високого гатунку і в той саме час велика відповідальність за свої вчинки і прийняті рішення.

Величезна подяка за здобуті знання та професійні навички в опанування юридичної науки всьому науково-педагогічному складу ДЮІ, методичному відділу, всім кафедрам, деканату в особі декана Ампілогова Олександра Валерійовича, ректорату в особі почесного ректора Бесчастного Віктора Миколайовича – видатного науковця, професійного управлінця, юриста з великої літери «Ю», головного рушія та носія традицій Донецького юридичного інституту.

Колективу Донецького юридичного інституту бажаємо самореалізації у професійній кар’єрі, досягнення бажаних висот, нескінченого джерела енергії та віри в себе і свої можливості, удачі, успіхів у всіх починаннях!

Живи та слався Донецький юридичний інститут!

З повагою, випускники магістратури

Факультету № 3 ДЮІ 2016 року набору

 

Група комунікації ДЮІ

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval