Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця

28 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з днем народження голову професійної спілки працівників інституту, старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 Миронова Юрія Олексійовича та побажав імениннику мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього.

«Шановний, Юрію Олексійовичу, Ви справжня легенда вишу. Присвятивши 26 років свого життя служінню українському народові та отримавши статус ветерана ОВС, Ви продовжуєте самовіддано працювати на благо рідного інституту та передавати свій безцінний практичний та педагогічний досвід новим поколінням майбутніх поліцейських. Не є секретом, що спорт у Вашому житті займає провідне місце з самого дитинства і до сьогодні. Завдяки власному ентузіазму Вам вдалося з нуля створити футбольну команду зі студентів та курсантів інституту, яка під Вашим високопрофесійним керівництвом стала бронзовим призером чемпіонату області, 10-ти разовим чемпіоном ФСТ «Динамо» Донецької області, чемпіоном МВС України серед вищих навчальних закладів.

Окремої уваги заслуговує Ваш безцінний вклад у громадське життя вишу, адже завдяки Вашій безпосередній участі, в далекому 1992 році було створено професійну спілку, де Ви опікувалися життям трудового колективу навчального закладу, продовжуючи цю шляхетну справу і сьогодні, будучи головою об’єднаної профспілкової організації Донецького юридичного інституту.

Щиро дякуємо Вам, що Ви, не зважаючи на всі труднощі та незгоди, лишаєтеся патріотом рідної держави та вишу-переселенця і продовжуєте працювати з подвійною енергією на благо альма-матер, передаючи свій передовий досвід майбутнім поколінням юристів та правоохоронців.

Бажаємо, щоб Ваша невичерпна творча енергія, удача та високий професіоналізм надалі супроводжували Вас у житті! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!».

Приємно, що науковий потенціал Донецького юридичного інституту МВС України, як вишу-переселенця, зростає, не зважаючи на ті життєві та соціальні умови, в яких опинився науково-педагогічний склад нашого навчального закладу. Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 № 89 проректору інституту полковнику поліції Панченку Миколі Анатолійовичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук. Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний в урочистій обстановці вручив диплом доктора філософії полковнику поліції Миколі Панченку.

Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право «Судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері встановленого порядку управління» проректор інституту захистив 4 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.737.02 у Донецькому юридичному інституті МВС України. 

Члени Вченої ради привітали науковця з надзвичайно радісною подією у його житті та побажали незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого на довгі-довгі роки та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. «Нехай і надалі Ваша доля буде осяяна Божою благодаттю. Життєва нива рясно колоситься щастям і радістю, а праця увінчається вагомими результатами в ім’я процвітання України».

Вже за традицією одним із пріоритетних напрямів діяльності Донецького юридичного інституту, як вишу-переселенця, на теренах Донеччини та Криворіжжя є розвиток науково-викладацької діяльності навчального закладу. Так, Головою Наукової ради інституту Євгеном Зозулею за результатами проведеного конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС України у 2017 році диплом I ступеня у номінації «навчально-методичні видання» «Юридичне документознавство» вручено його авторам - ректору інституту, професору Віктору Бесчастному та завідувачу кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 1 Ользі Мердовій.

Також, за результатами підсумкової наукової конференції на засіданні колегіального органу Головою Вченої ради Віктором Бесчастним почесну грамоту Донецького юридичного інституту МВС України за високі наукові показники та активну участь у науковій діяльності вишу-переселенця  вручено першому проректору інституту, доктору юридичних наук, старшому науковому співробітнику капітану поліції Єгору Назимку, завідувачу кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 1, кандидату юридичних наук підполковнику поліції Ользі Мердовій; диплом II ступеня на звання «Кращий науковець 2017 року» вручено завідувачу кафедри цивільно-праовивх дисциплін факультету № 3 Дар’ї Піддубній, а також оголошено подяку кафедрі адміністративно-правових дисциплін факультету № 1 за високі наукові показники та якісну організацію наукової діяльності у 2017 році.

За результатами проведеного конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС України у 2017 році диплом III ступеня у номінації «навчально-методичні видання» одержав навчальний посібник «Правове регулювання органічного господарювання», автором якого є завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 3, кандидат юридичних наук Даря Піддубна.

Далі Голова Вченої ради вручив дипломи за активну участь у III  Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості  ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, який проходив з 15 по 20 лютого 2018 року на базі Донецького юридичного інституту курсантам факультету № 1 Гомбель Наталії, Шпак Тарасу, Чередюк Марині та студентці факультету № 3 Машкіній Ользі. Крім того, протягом 10-19 лютого 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України відбулися «Шевченківські читання», присвячені 204 - й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Активну участь у конкурсі взяли курсанти факультету № 1 вишу-переселенця. Так, за виборене I місце у зазначеному конкурсі ректором інституту професором Віктором Бесчастним вручено грамоту курсанту 201 навчального взводу Чеваловій Дар’ї, за виборене II місце курсанту 201 навчального взводу Мархеєву Максиму, за виборене III місце курсанту 104 навчального взводу Шпак Тарасу.

Також, перед початком засідання ректором інституту Віктором Бесчастним доведена інформація про кадрові призначення, які протягом лютого 2018 року відбулися в навчальному закладі, що є яскравим підтвердженням зміцнення кадрового потенціалу вишу-переселенця, не зважаючи на ті життєві та соціальні умови, в яких опинився науково-педагогічний склад нашого інституту.

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Наступним питанням порядку денного засідання розглянуто питання «Про обрання кандидатів на вакантні посади декана та науково-педагогічного складу кафедр факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України».

Третім питанням порядку денного розглянуто питання «Про підсумки господарської діяльності у 2017 році. Реальний стан матеріально-технічної діяльності навчально-виховного процесу за всіма напрямами та конкретні заходи розвитку матеріально-технічної бази на 2018-2019 роки відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» та Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України».

«Про підготовку до вступної кампанії в Донецькому юридичному інституті МВС України (вступна кампанія – 2018)» доповів перший проректор інституту капітан поліції Єгор Назимко.

«Про результати навчання курсантів, студентів і слухачів у першому семестрі 2017/18 навчального року» доповіли полковник поліції Руслан Михайлов, Олександр Ампілгов та Пилип Єпринцев.

Наступним розглянуто питання «Про виконання рішень Вченої ради інституту у першому семестрі 2017/218 навчального року».

Декани факультетів Руслан Михайлов, Олександр Ампілогов та Пилип Єпринцев доповіли «Про перспективи інноваційного розвитку факультетів № 1, № 3, № 4 та механізми реалізації інноваційних методик за усіма напрямами діяльності факультетів».

Під час розгляду питань у «Різному» порядку денного засідання шляхом таємного голосування обрано кандидатуру для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади члена-кореспондента НАН України за спеціальністю «Право» по Відділенню історії, філософії і права; схвалено 1) Положення про структурні підрозділи Донецького юридичного інституту МВС України; 2) Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук в Донецькому юридичному інститут МВС України; рекомендовано до друку монографію «Адміністративно-правове регулювання розмежування повноважень між органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування» Буглака Ю.О. (за загальною редакцією Бесчастного В.М.); закріплену тему дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Назимко О.В.; уточнено тему дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 12.00.01 - теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень здобувача ступеня вищої освіти доктора філософії Ошкадерова Ігоря Геннадійовича та схвалено додаткову програму його кандидатського іспиту зі спеціальності 12.00.01 - теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; уточнено тему дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право аспіранта 2-го курсу заочної форми навчання Андріяшевської Марини Сергіївни тощо.

Члени Вченої ради брали активну участь в обговоренні важливих питань порядку денного засідання та ухваленні рішень, надавали слушні фахові пропозиції до них. Безперечно, прийняті під час роботи рішення сприятимуть подальшому вдосконаленню діяльності інституту за усіма напрямками роботи.

Секретаріат Вченої ради

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval