Шановний Олександре Олександровичу!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши для себе тернистий шлях служіння Українському народові, Ви залишаєтеся вірним Присязі та патріотом свого навчального закладу, адже самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Інститут дав Вам путівку в життя, Ви гордо, і найголовніше, свідомо прийняли виклик долі і стали на шлях вірного служіння Батьківщині. Пропрацювавши дільничним інспектором, Ви повертаєтеся у стіни рідної Alma Mater, де зараз, маючи багатий досвід роботи начальником курсу, Ви на високому рівні виховуєте курсантів. Для майбутніх правозахисників нашої держави Ви є і авторитетним наставником, і справжнім товаришем, який кожного дня знайомить їх з усіма тонкощами служби поліцейського.

Ваше самовіддане бажання виробити у майбутніх правоохоронців фахові знання, критичне мислення й вміння раціонально прогнозувати своє життя, роблячи його моральним і відповідальним стало запорукою поважного ставлення як серед курсантів, так і серед керівництва та Ваших колег.

Своїм власним прикладом Ви виховали не одне покоління курсантів, які гідно поповнили лави працівників закладів системи МВС та вірно служать на благо рідної України. Колектив вишу гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого навчального закладу.

Шановний Олександре Олександровичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги. Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking