14 березня 2018 року, напередодні Дня відкритих дверей інституту, співробітниками науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності проведено профорієнтаційні заходи у Довгинцівському та Центрально-Міському районах м. Кривого Рогу.

Так, т.в.о. завідувача лабораторії Червінчуком А.В. та старшим науковим співробітником Пилипенко Є.О. на станції Кривий Ріг-Головний (Довгинцівський район) було запрошено криворіжців та гостей міста на День відкритих дверей інституту, який відбудеться 17 березня 2018 року за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92-А (Факультет № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України). Також до заходу були запрошені співробітники відділення поліції на станції Кривий Ріг, поліцейської станції Довгинцівського відділення поліції Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, а також працівники залізничної станції «Кривий Ріг-Головний».

Науковим співробітником Атаманенко Ю.Ю. були проведенні профорієнтаційні заходи серед учнів загальноосвітніх закладів Центрально- Міського району м. Кривого Рогу (зокрема, загальноосвітніх школах № 8, 10, 60 та Криворізькій гімназії № 8). Особливу зацікавленість серед старшокласників викликали питання щодо умов вступу до Донецького юридичного інституту у 2018 році, у тому числі, для вступників з тимчасово окупованих територій, відомості про факультети, освітні ступені тощо. Для отримання повної інформації про усі наявні питання старшокласників та знайомства з вишем-переселенцем в цілому школярів та працівників начальних закладів було запрошено на День відкритих дверей інституту 17 травня 2018 року.

01
02
03
04
05
06

Науково-дослідна лабораторія

з проблемних питань правоохоронної діяльності

Real time web analytics, Heat map tracking