Цьогоріч країна відзначила 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря. У вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ з цієї нагоди пройшов конкурс на краще декламування творів поета вільної та справедливої України.

З ініціативи ректора В.М. Бесчастного в Донецькому юридичному інституті МВС України кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було організовано й проведено відбірковий конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів. Конкурс проводили доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Сабельникова Т.М., Новікова О.О., Пономаренко К.В. Він відбувся у два етапи. Перший було проведено 9 лютого на факультетах, другий – загальноінститутський ‒ відбувся 19 лютого. Усього за першість змагалися 20 курсантів та студентів першого й другого курсів.

19 лютого 2018 року було проведено другий етап конкурсу та визначено переможців. Поважні члени журі оцінювали декламаторську й сценічну майстерність виконавців, хвилювалися разом з конкурсантами, насолоджувалися поезією й пишалися своїми вихованцями. За результатами конкурсу, перше місце виборола курсант 201 навчального взводу Чевичалова Дар’я.

12 березня в Національній академії внутрішніх справ (м.Київ) на підсумковому конкурсі Шевченківських читань курсант Чевичалова Дар’я достойно представила виш-переселенець та отримала почесне третє місце. Переможців конкурсу нагороджував Голова Національної поліції Сергій Князєв.

Керівництво та колектив Донецького юридичного інституту МВС України бажає Дар’ї творчого натхнення, наснаги та нових звершень.

02
03
01
04
05
07
06
08
09
10

Група комунікації ДЮІ

(за матеріалами офіційного сайту МВС України)

Real time web analytics, Heat map tracking