Донецький юридичний інститут МВС України

06 березня 2018 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де курсант 202/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Бєглар Рубаненко у напруженій боротьбі з сильними супротивниками виборов третє місце.

Далі, у ваговій категорії до 68 кг впевнену перемогу здобув один із лідерів нашої команди, фахівець навчально-методичного відділу. Далі у ваговій категорії до 73 кг чемпіоном став майстер спорту України з гирьового спорту, викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майор поліції Леонід Гаража, а друге місце посів майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, фахівець факультету № 2 старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

Наступним у боротьбу вступив майстер спорту України з гирьового спорту, курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Владислав Хоменко, який, показавши блискучу техніку та волю до перемоги, у ваговій категорії до 78 кг виборов друге місце, поступившись лише члену збірної команди України, майстру спорту України міжнародного класу Віталію Білоусу з команди Національної гвардії України.

У ваговій категорії до 95 кг курсант 204/16-го навчального взводу факультету № 1, рядовий поліції Андрій Желудченко встановив у цей день особистий рекорд, в поштовху, ривку та сумі двоборства і вперше став чемпіоном обласних змагань.

І нарешті, останнім у ваговій категорії понад 95 кг на поміст вийшов кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту, студент 2-го курсу Факультету №3 Євген Пушкарь, який, продемонструвавши високу технічну підготовку, впевнено виборов перемогу не залишивши жодних шансів своїм опонентам.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області з результатом 24 бали, друге місце з результатом 19 балів посіла збірна команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, і чемпіоном з сумою 11 балів стала команда Донецького юридичного інституту МВС України.

- Всі наші спортсмени показали дуже добрі результати, як досвідчені лідери так і молоді спортсмени, що у підсумку і привело до першого місця у загальнокомандному заліку та другої поспіль перемоги у цих престижних змаганнях. Також цей старт став одним з етапів підготовки до чемпіонату ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів МВС, що стартує 26 березня 2018 року в м. Львові, - коментує виступ наших гирьовиків тренер збірної команди інституту майор поліції Леонід Гаража.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту і весь науково-педагогічний склад кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку гирьовиків під час підготовки та відрядження на змагання. Своєю чергою спортсмени обіцяють порадувати своїм гарним виступом вже на найближчих стартах, що відбудуться в м. Запоріжжі найближчими вихідними.