Вже не в перший раз Донецький юридичний інститут МВС України співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду, набутого представниками юридичної професії. Зокрема, до різноманітних заходів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму залучаються фахівці у сфері права, які надають кваліфіковані консультації з різних питань, що цікавлять студентів цього навчального закладу. І це дуже добре, так як завдяки цьому учнівська молодь підвищує свою правову свідомість, навчається правильно розуміти, тлумачити та застосовувати законодавство України.

Ось і цього разу, на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму з 19.02.2018 по 23.02.2018 року був проведений тематичний правовий тиждень, присвячений питанням реалізації спадкового законодавства в Україні. У межах цієї теми, 23.02.2018 року серед студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму був проведений круглий стіл, до роботи якого було запрошено кандидата юридичних наук, доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України Шустрову Ксенію Володимирівну.

Серед питань, які були висвітлені Шустровою К.В., окремо слід виділити правові основи поняття спадкування, умови спадкування за законом та за заповітом, оформлення спадщини. Студентів також цікавило правове регулювання сімейних відносин, запобігання та протидія домашньому насильству відповідно до нового закону у цій сфері.

Крім того, доцентом кафедри Шустровою К.В., було запрошено всіх бажаючих до навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України та розповсюджено профорієнтаційну продукцію. Наприкінці заходу доценту кафедри адміністративно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України Шустровій Ксенії Володимирівні від керівництва навчального закладу була вручена подяка. 

Сподіваємося, що в подальшому вже існуюча традиція плідної співпраці між Донецьким юридичним інститутом МВС України та Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом продовжиться і все більше молоді будуть залучатися до цього процесу.

Усі подробиці проведення круглого столу також можна оглянути на офіційному сайті Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (http://www.kdket.net.ua/sobyt/23_02_18.htm)

 

01
02
03
04

Доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін

Шустрова Ксенія Володимирівна

Real time web analytics, Heat map tracking