Профорієнтаційна робота є невід’ємною складовою діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в цілому. Профорієнтація факультету №4 (факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України ДЮІ) спрямована на залучення до вступу практичних працівників структурних підрозділів Національної поліції.

Так, 22 лютого 2018 року представник факультету майор поліції Бобровський Олексій Анатолійович та декан факультету Єпринцев Пилип Сергійович провели низку робочих зустрічей з керівниками структурних підрозділів Національної поліції в м. Запоріжжя. Представники відвідали:

  1. ГУ ПН в Запорізькій області з начальником управління превентивної діяльності ГУ НП в Запорізькій області, підполковником поліції Ткаченком Анатолієм Павловичем.
  2. Управління патрульної поліції у м. Запоріжжі з начальником відділу Управління патрульної поліції м. Запоріжжя, лейтенантом поліції Михайловською Світланою Володимирівною.
  3. Управління поліції охорони в Запорізькій області з начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Запорізькій області, підполковником поліції Шмуль Павлом Анатолійовичем.
  4. Батальйон поліції спеціального призначення «Скіф» з заступником командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Скіф" ГУ НП в Запорізькій області, майором поліції Логвиненком Володимиром Григоровичем.

У кожному вказаному підрозділі була проведена інформаційна бесіда щодо отримання вищої юридичної освіти для діючих працівників поліції та тих, хто бажає присвятити себе служінню українському народові, а також обговорили питання відбору кандидатів на навчання до Донецького юридичного інституту, питання кадрового забезпечення Дніпропетровської області та м. Дніпро кваліфікованими співробітниками та розповсюджено профорієнтаційну продукцію Донецького юридичного інституту МВС України і Факультету №4.

  • 02
  • 01
  • 02
  • 01

Факультет № 4

Real time web analytics, Heat map tracking