Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Ними пишається курс: Рижакова Дар’я – лідер курсантської науки!
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 23
Вчора: 581
Цього тижня: 2846
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 12128
Минулого місяця: 11752
Всього: 1205893


Ними пишається курс: Рижакова Дар’я – лідер курсантської науки!

Наступною героїнею рубрики «Ними пишається курс» стає курсант 201 навчального взводу – Рижакова Дар’я, яку по праву можна вважати лідером курсантської науки не тільки 2 курсу, але і всього інституту.

З перших днів навчання Дар’я активно почала займатися науковою діяльністю і її активність вже на 1 курсі дала свої плоди, як результат – стаття у «Філософському альманасі» та три виступи на науково-практичних конференціях.

Для опанування основ наукової діяльності, ширення сфери своїх наукових інтересів Дар’я долучилася до роботи трьох наукових гуртків: - кафедри адміністративно-правових дисциплін, кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз та загально-правових дисциплін. Під керівництвом досвідчених науковців вона здійснювала науковий пошук з різних питань юридичної науки. І вже за результатами І семестру 2 курсу Дар’я дійсно стала лідером курсантської науки, взявши участь тільки протягом одного семестру у п’яти наукових заходах як міжнародного, так і всеукраїнського рівня.

Але найголовнішим досягненням на сьогодні стало зайняте нею 3 місце у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові та вітчизняні реалії» з підготовленою під керівництвом завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету інституту кандидата юридичних наук Піддубною Дар’єю Сергіївною конкурсною роботою на тему: «Громадський діяч та політик – суб’єкти формування громадянського суспільства».

Поряд з вражаючими науковими здобутками Рижакова Дар’я є одним із лідерів і у навчанні. За підсумками І семестру 2 курсу вона розділила, ще з одним своїм однокурсником, перше місце у рейтингу успішності курсу, отримавши середній бал поточної успішності 4,9 (за національною шкалою), що є дуже високим результатом, який свідчить про наполегливість та кропітку роботу над опануванням навчальної програми інституту.

Слід відзначити і про активну суспільну діяльність Дар’ї, яка реалізується у чисельних правоосвітницьких та профорієнтаційних заходах, в яких вона разом зі своїми однокурсниками бере участь, спрямованих на правову освіту, соціальне самовизначення учнів, засвоєння ними певних правових знань, а також популяризацію діяльності Донецького юридичного інституту МВС України на криворізькій землі.

Успіхи Дар’ї, безумовно, є і заслугою її батьків – Юлії Юріївни та Сергія Володимировича. Закладені вами в дитинстві Дір’ї якості – працьовитість, наполегливість, сумлінність, самостійність, зацікавленість навчанням – дозволили запалити яскраву зіроньку на освітньому та науковому небосхилі Донецького юридичного інституту МВС України, в особі вашої доньки, яка є прикладом для багатьох курсантів! Керівництво курсу та факультету висловлює вам, шановні Юліє Юріївно та Сергію Володимировичу, щиру вдячність за теплоту і турботу, увагу, відповідальне ставлення до інтелектуального, наукового розвитку і виховання вашої доньки!

А Дар’ї бажаємо подальших наукових досягнень, яскравих перемог, творчого пошуку в опануванні юриспруденції!

Олександр Головков та

комунікаційний центр Ради

курсантського самоврядування

2-го курсу факультету №1

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval