Шановна Юліє Олександрівно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Перейнявши неоціненний досвід у відділі організації наукової роботи, працюючи спочатку у Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, а потім – у Львівському державному університеті внутрішніх справ, Ви приєдналися до дружньої родини Донецького юридичного інституту. Розпочавши свою трудову діяльність у стінах вишу на посаді старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Ви, будучи принциповою, відповідальною та вимогливою чудово інтегрувались у громаду вишу.

Ваша самовідданість обраній справі, висока кваліфікованість, організованість і відповідальність допомагають Вам досягати наукових «висот», про що свідчить успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук".

Ваші численні наукові праці, постійна організація і активна участь у наукових заходах, а також набутий попередній досвід допомагають аспірантам у досягненні свої мети – стати кандидатом юридичних наук.

Шановна Юліє Олександрівно!

У цей святковий день хочеться побажати гарного здоров’я, достатку, ясності думок, легкості почуттів та гармонії в усьому. Бажаємо Вам залишатись таким же світлим променем для нашого колективу, що несе ясність розуму, щирість думок та вчинків!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking