Нещодавно на факультетах № 1 (факультет для підготовки працівників Національної поліції України) та № 2 (юридичний факультет) відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства. Даний захід проводився з метою формування команди Донецького юридичного інституту МВС України для участі в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

Під керівництвом першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, капітана поліції Є.С. Назимка, завідуючого кафедри загально-правових дисциплін кандидата юридичних наук, доцента, підполковника поліції І.В. Іванова та доцентів цієї ж кафедри кандидата юридичних наук, доцента Ю.В. Делії та кандидата юридичних наук А.В. Гончарова були відібрані кращі курсанти (студенти) для участі в першому етапі Олімпіади.

З метою підвищення рівня правової обізнаності серед курсантів, студентів Донецького вишу, виховання активної громадської позиції та інтересу до юридичної науки даний турнір у вузі є традиційним. Серед завдань, які предстали на розсуд учасників туру, були питання із наступних навчальних дисциплін: «Теорії держави та права», «Історії держави та права України», «Конституційного права», «Адміністративного права», «Цивільного та сімейного права», «Цивільного процесу», «Кримінального права», «Господарського права», «Господарсько процесуального право», «Кримінального процесу».

Учасники туру продемонстрували ґрунтовні знання із запропонованих питань. З кращого боку слід відзначити курсантів другого курсу факультету № 1: Д. Рижакова, В. Твердохліб, Н. Тян, Д. Шапкіна, А. Застенкін. Побажаємо нашій команді перемоги в черговому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

Особовий склад факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції), факультету № 2 (юридичного) вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за створенні умови для навчання та всебічного розвитку.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра загально-правових дисциплін

Real time web analytics, Heat map tracking