Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини 25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України: Спогади фахівця Факультету № 1 Головкова Олександра Миколайовича
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 22
Вчора: 581
Цього тижня: 2845
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 12127
Минулого місяця: 11752
Всього: 1205892


25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади фахівця Факультету № 1 Головкова Олександра Миколайовича

 

Спостерігаючи ще підлітком за тим, як в Донецькому юридичному інституті МВС України навчається моя старша сестра, а з часом за її практичною діяльністю в стінах alma mater, я однозначно визначився ще в п'ятнадцять років з навчальним закладом, у який буду вступати після закінчення школи.

Тому, навчаючись ще у 10 класі, я звернувся до головного тренера футбольної команди Донецького юридичного інституту МВС України Миронова Юрія Олексійовича з проханням дозволити тренуватися і грати у збірній інституту, адже на той час футбол був моїм життям.

Саме зі знайомства із такою харизматичною, професійною, відданою своїй справі особистістю як Юрій Олексійович розпочався мій шлях у стінах Донецького юридичного інституту МВС України.

У 2006 році я, склавши екзаменаційні випробування, вступив на факультет безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту МВС України, де навчався до 2010 року. З перших днів КМБ я зрозумів, що зробив правильний вибір, і жодного разу не пошкодував про це.

Безумовно, найбільш яскравими спогадами про навчання залишився в пам’яті 1 курс, адже 24 години на добу протягом року ми жили, навчалися, розвивалися, проводили вільний час усі разом під контролем наших батьків-командирів. Начальник курсу підполковник міліції Солейко Валерій Анатолійович робив усе, щоб наше навчання в інституті було комфортним, цікавим та різноманітним. Особистим прикладом намагався сформувати нас як правоохоронців. Та що там говорити – вкладав у нас свою душу, за що і сьогодні ми йому безмежно вдячні!

Протягом всього навчання я продовжував грати у футбол за збірну команду інституту. Сформований Юрієм Олексійовичем Мироновим командний дух та створені керівництвом інституту належні умови дозволили нам стати однією з кращих збірних у системі Міністерства внутрішніх справ України, одержати не одну блискавичну перемогу, завоювати почесні титули.

Особливі емоції від своєї спортивної діяльності в інституті я відчував під час отримання нагороди «Кращий гравець сезону», оскільки вона стала належною оцінкою і такою бажаною, своєрідним визнанням моїх спортивних здатностей.

Факультет безпеки дорожнього руху територіально знаходився окремо від основної бази інституту, і його атмосфера була дещо відмінною. Ми були одною великою родиною, зі своїми правилами, традиціями. Саме тут я знайшов справжніх друзів, які в будь-якій ситуації підставлять своє плече і з якими ми товаришуємо до сьогодні. Дійсно, роки навчання у Донецькому юридичному інституті назавжди залишилися у моїй пам’яті та серці приємним спогадом.

На сьогоднішній день, пропрацювавши майже вісім років у практичних підрозділах міліції, а згодом і поліції, у сфері безпеки дорожнього руху, я вдячний ректорові Донецького юридичного інституту МВС України професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за надану можливість повернутися у родину ДЮІ вже співробітником факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Я був курсантом цього вишу, знаю всі особливості курсантського життя, потреби і проблеми курсантів, саме тому я докладатиму максимум зусиль, щоб стати для теперішніх курсантів гідним керівником, здатним прийти на допомогу у будь-якій ситуації.

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval