Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Статус перевірений часом: 25 років успішної роботи Вченої ради вишу-переселенця
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

2018 рік є знаменним для Донецького юридичного інституту МВС України, як вишу-переселенця: 08 лютого 2018 року виповнилося 25 років з дня отримання інститутом статусу вищого навчального закладу.

За ці роки виш досяг значних успіхів, повагу та визнання на освітніх теренах України та інших держав.

Запорукою успішної навчальної, наукової, виховної, управлінської, фінансово-господарської, кадрової роботи навчального закладу є його постійно діючий колегіальний орган – Вчена рада Донецького юридичного інституту МВС України.

Діяльність Вченої ради вишу тісно пов’язана з історією нашого навчального закладу. Після створення 8 лютого 1993 року Донецького інституту внутрішніх справ як вищого навчального закладу була сформована Вчена рада інституту.

Перше засідання Вченої ради навчального закладу відбулось 10 листопада 1993 року. На цьому засіданні членами Вченої ради одноголосно прийнято рішення про затвердження «Положення про Вчену раду Донецького інституту внутрішніх справ при Донецькому державному університеті» та план її роботи.

З урахуванням належної штатної організації інституту, відповідно до вимог чинного на той час законодавства рішення про створення Вченої ради інституту було оформлено наказом Донецького державного університету від 22.11.1993 № 68/05 «Про створення Вченої ради Донецького інституту внутрішніх справ при Донецькому державному університеті», а ректором інституту генерал-майором міліції Титаренком Ю.Л. наказом Донецького інституту внутрішніх справ від 23.11.1993 № 245 затверджений склад Вченої ради навчального закладу.

З перших років своєї діяльності у межах, передбачених Статутом інституту та Положенням про Вчену раду, колегіальний орган вишу зосередив свої зусилля на прийнятті рішень та внесенні рекомендацій ректорові інституту з метою сприяння розвитку пріоритетних напрямків діяльності навчального закладу.

До першого складу Вченої ради вишу ввійшло 25 осіб з числа проректорів, керівників факультетів та кафедр, фінансово-економічного відділу, голів профспілки атестованого складу, робітників і службовців, а також виборні представники, які представляли науково-педагогічних працівників, по одному представнику від слухачів та курсантів навчального закладу. Крім того, до складу Вченої ради було обрано першого заступника начальника УМВС України в Донецькій області полковника міліції Плеханова Н.А., а також декана економіко-правового факультету Донецького державного університету професора Волкова В.Д.

Головою Вченої ради обрано ректора вишу, відповідно до цього першим головою Вченої ради з листопада 1993 року став ректор інституту генерал-майор міліції Титаренко Ю.Л., його заступником – проректор інституту з навчальної роботи кандидат юридичних наук, доцент полковник міліції Лук’янчиков Є.Д. Ученим секретарем на громадських засадах було обрано доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін підполковника міліції Лагошу М.М. З липня по вересень 1998 року ученим секретарем був майор міліції Никоненко Л.В., з грудня 1998 по лютий 2003 року цю посаду обіймав Шевченко А.Є. З лютого 2003 по січень 2007 року ученим секретарем працював кандидат юридичних наук, доцент, полковник міліції Юношев О.В. З січня 2007 року по квітень 2014 року ученим секретарем працював кандидат історичних наук, доцент, полковник міліції Зозуля Є.В., нині – професор кафедри загально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент. З лютого 2015 року по грудень 2015 року ученим секретарем працював кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, капітан міліції Назимко Є.С., нині – перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції. З лютого 2016 року до теперішнього часу ученим секретарем працює кандидат юридичних наук Давидова Д.В.

 

В сучасних умовах, коли Донецькій юридичний інститут сформувався як один з провідних вищих навчальних закладів у системі МВС України Вчена рада зосереджує свої зусилля на організації та забезпеченні вирішення актуальних питань навчально-методичної, науково-дослідної, виховної та кадрової роботи, здійснює контроль за заходами та механізмами впровадження новітніх технологій навчання, проведення освітньої діяльності, здійснює експертизи наукових робіт, підручників та інших навчально-методичних доробок за заявленими напрямами (спеціальностями), порушує клопотання про присвоєння вченого звання старшого дослідника, доцента, професора, приймає рішення щодо клопотань про присвоєння державних премій та визначення кандидатів на призначення іменних стипендій тощо.

Задля забезпечення освітнього процесу відповідно до новітніх вимог та європейських стандартів нагальними питаннями життєдіяльності Донецького юридичного інституту у зв’язку з його вимушеним тимчасовим переміщенням з рідного міста Донецька до міста Кривого Рогу є вирішення завдань пов’язаних з постійним пошуком додаткових джерел фінансування та донорів. Саме тому систематично на засіданнях Вчених рад розглядаються питання фінансово-господарської діяльності вишу-переселенця, стану матеріально-технічної діяльності навчально-виховного процесу, визначаються конкретні заходи розвитку матеріально-технічної бази на майбутні роки відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» та Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України.

На сьогодні персональний склад Вченої ради складає 36 осіб.

Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту до складу Вченої ради входять ректор інституту, перший проректор, проректори, керівництво ГУ НП України в Донецькій та Дніпропетровській областях (за згодою); учений секретар, декани факультетів, завідувач бібліотеки та головний бухгалтер, інші керівники окремих структурних підрозділів, голова профспілкового комітету, а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників і обираються з числа завідувачів кафедр, професорів, докторів наук, виборні представники, які представляють інших працівників інституту і які працюють у ньому на постійній основі, керівники органів студентського (курсантського) самоврядування. Так, з 36 членів Вченої ради вишу-переселенця 8 є докторами наук (з них 1 – доктор наук з державного управління, 5 докторів юридичних наук, 1 – доктор філософських наук, 1 – доктор історичних наук) 13 – кандидатами наук (з яких – 12 кандидатів юридичних наук, 1 – кандидат історичних наук).

Кількісний та якісний склад Вченої ради дозволяє вирішувати завдання  інноваційного розвитку вишу-переселенця та впливати на якість отримання знань здобувачами вищої освіти.

В діяльності колегіального органу вишу-переселенця особлива увага приділяється актуальним питанням організації співпраці та впровадження результатів наукових досліджень у діяльність Національної поліції України, використання передового досвіду Національної поліції України та навчальних закладів у діяльності інституту; впровадженню нових сучасних форм та методів роботи у діяльність підрозділів Донецького юридичного інституту МВС України.

Все це є свідченням того що робота Вченої ради є колегіальним пошуком визначення стратегії та тактики управління діяльністю вишу-переселенця.

Секретаріат Вченої ради

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval