Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця від Могілевського Леоніда Володимировича - Ученого секретаря Харківського національного університету внутрішніх справ
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 18
Вчора: 1242
Цього тижня: 3149
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14034
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377909


Поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця від Могілевського Леоніда Володимировича - Ученого секретаря Харківського національного університету внутрішніх справ

Основною метою формування і комплектування бібліотечного фонду є досягнення високого рівня інформаційної структури на базі бібліотеки.

Знов і знов ми маємо можливість впевнитися в тому, що світ повниться добрими шляхетними людьми. Коло друзів вишу-переселенця з кожним днем стає ширшим і міцнішим. Нещодавно ми отримали літературу від Могілевського Леоніда Володимировича – Ученого секретаря Харківського національного університету внутрішніх справ. Леонід Володимирович за власною ініціативою передав до фонду загальної  бібліотеки інституту 75 примірників літератури юридичної тематики.

Небайдужість до долі вишу-переселенця, особиста увага, порозуміння та підтримка шановного Леоніда Володимировича говорять про зацікавленість в розвитку та  наданні якісних освітніх послуг у Донецькому юридичному інституті.

Харківський національний університет внутрішніх справ — найперший з вищих навчальних закладів України надіслав літературу для створення “з нуля” бібліотеки вишу-переселенця, який, не дивлячись на всілякі негаразди, гідно продовжує освітянську та наукову діяльність на теренах Криворіжжя, а також на рідній землі — у місті Маріуполі.

Науковці Харківського національного університету внутрішніх справ — надійна опора і дієва підтримка у вирішення питання щодо формування фонду бібліотеки нашого інституту навчальною, науковою, методичною літературою та періодичними виданнями, які мають неабияку цінність для задоволення інформаційних потреб користувачів загальної бібліотеки.

За особистої участі Сокуренка Валерія Васильовича — ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, Заслуженого юриста України, генерала поліції третього рангу та підтримки колективу університету Донецький юридичний інститут отримав понад 9 тисяч примірників навчальної та наукової літератури, яку з зацікавленістю використовують як курсвнти, студенти, слухачі магістратури, так і викладачі та науковці нашого навчального закладу.

З великою вдячністю ми приймали літературу від Гусарова Сергія Миколайовича — доктора юридичних наук, члена-кореспондента Національної академії правових наук, Заслуженого юриста України, генерала-полковника міліції, який очолював ХНУВС у 2012-2015 роках. Саме Сергій Миколайович був ініціатором збору першої партії літератури, яка надійшла до інституту і стала поштовхом для активного пошуку джерел поповнення фонду бібліотеки.

Бандурка Олександр Маркович — український державний діяч, політик, вчений, письменник, журналіст. Інтерес наукової діяльності Олександра Марковича не обмежується вузькою спрямованістю. Багатогранна і надзвичайно працездатна людина. Із власної бібліотеки Олександр Маркович передав понад 200 примірників юридичної літератури. Маємо за честь користуватися літературою, наданою поважним Вченим — доктором юридичних наук, професором, академіком Національної академії правових наук, Заслуженим юристом України, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України, президентом Кримінологічної асоціації України.

Література, передана Могілевським Леонідом Володимировичем, представлена на книжковій виставці “Нові надходження” у читальній залі бібліотеки.

Система трудового права України : монографія / Л.В. Могілевський. – Харків, 2016. – 396с.

В монографії автор розкрив історичні передумови та об’єктивну обумовленість формування системи трудового права України; дав характеристику теоретико-методологічним підходам до визначення поняття «система трудового права»; визначено місце та особливості трудового права у системі національного права; проаналізовано систему трудового права та її основні характеристики, розкрито сутність та елементи структури трудового права; проаналізовано міжнародно-правові акти як структурний елемент системи джерел трудового права України.

Органи юстиції України: адміністративно-правові засади діяльності : монографія / за заг. ред. проф. І. В. Зозулі. Херсон, 2017. 600с.

Висвітлено поняття та місце органів юстиції у державному механізмі України, історико-правові засади їх становлення, принципи діяльності органів юстиції України та особливості її адміністративно-правового регулювання. Розглянуто завдання, функції, повноваження та організаційну структуру Міністерства юстиції України і його територіальних органів, а також адміністративно-правовий статус Міністерства юстиції України та керівництва територіальних органів юстиції.

Адміністративно-правове забезпечення функціонування судової системи України : монографія / за заг. ред. О. М. Музиченка. – Харків, 2014. – 524с.

У виданні уточнюються поняття влади та її співвідношення з іншими гілками влади. Визначаються сутність та особливості адміністративно-правових засад функціонування судової системи України. Характеризуються адміністративно-правові засади організації та функціонування судів загальної юрисдикції та Конституційного Суду України. Застосовується специфіка взаємодії судів між собою та органами публічної влади і громадськістю.

Основні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування в умовах ринкової економіки : монографія / О. В. Москаленко. – Харків, 2012. – 400с.

У ст. 46 Конституції України закріплено право громадян на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин. Монографія розрахована на науковців, викладачів, студентів юридичних вищих навчальних закладів і тих, хто цікавиться проблемами соціального захисту населення.

Адміністративно-правове забезпечення державної інформаційної політики органами Національної поліції України : монографія / В. О. Негодченко. – Харків, 2016. – 474с.

Монографія є комплексним дослідженням сутності та особливостей адміністративно-правового забезпечення державної інформаційної політики органами Національної поліції України. У роботі проаналізовано методологічні засади забезпечення державної інформаційної політики органами Національної поліції України. Досліджено особливості адміністративно-правового статусу органів поліції як суб’єктів забезпечення державної інформаційної політики.

Навчальний посібник за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України Олександра Марковича Бандурки «Адміністративна діяльність поліції у питаннях та відповідях» висвітлює основні положення законодавства України, що регулює адміністративну діяльність органів поліції, розкриває зміст та напрямки  адміністративної діяльності поліції, у тому числі у частині налагодження взаємодії поліції та суспільства.

Три роки наполегливої праці по створенню “з нуля”фонду загальної бібліотеки принесли свої результати. Сьогодні загальна чисельність літератури складає майже 72 тисячі примірників.

Вагомий внесок, а саме 9 тисяч примірників навчальної та наукової літератури — допомога у поповненні фонду від колективу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Дякуємо шановним юристам-науковцям, які підтримують наш навчальний заклад і сприяють своєю особистою участю у вирішенні питань, які щоденно постають перед вишем-переселенцем, за надану літературу, що, безперечно, стане у нагоді користувачам загальної бібліотеки як у освітньому процесі, так і при написанні наукових робіт.

Запрошуємо до читальної зали бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою «Нові надходження», де в повному обсязі  представлена подарована література.

Нові надходження, поповнення фонду якісною сучасною літературою – чудовий подарунок бібліотеці вишу-переселенця до 25-річчя інституту як самостійного вищого навчального закладу.

 

Колектив загальної бібліотеки

спільно з групою комунікації

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval