Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини 25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України: Спогади професора кафедри загально-правових дисциплін, д.ю.н, доцента Євгена Вікторовича Зозулі
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 1242
Цього тижня: 3147
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14032
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377907


25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади професора кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, доцента Євгена Вікторовича Зозулі

 

Моя особиста доля пов’язана з Донецьким юридичним інститутом майже з народження. Справа в тому, що мій батько, ветеран органів внутрішніх справ, підполковник міліції у відставці Зозуля Віктор Тимофійович, у серпні 1961 року став курсантом першого повного набору до Сталінської (Донецької) спеціальної середньої школи міліції, яка спершу розташовувалась у селищі Новожданівка Харцизького району Сталінської області. Цей навчальний заклад він успішно закінчив у 1963 році, розпочавши службу у практичних підрозділах Донецької міліції, яким він присвятив 27 років, пройшовши шлях від дізнавача до начальника міського відділу міліції м. Ясинувата Донецької області.

Я народився у липні 1961 року. Восени того ж року мій батько перевіз мене з мамою до сімейного гуртожитку Сталінської (Донецької) спеціальної середньої школи міліції, де протягом 1961-1963 рр., поки батько навчався, ми і проживали. При цьому, як розповідав мій батько, я з ним і мамою неодноразово гуляли на території навчального закладу. На згадку про це у  сімейному архіві є фото, на якому я сфотографований з батьком на території школи.

Відтак, вважаю для себе символічним, що 57 років назад доля привела мене до стін цього славетного навчального закладу.

Свою службу і роботу у Донецькому юридичному інституті МВС України я почав у 1995 році, коли був прийнятий на посаду викладача-методиста навчального відділу Донецького училища міліції МВС України. Цей навчальний заклад у 2001 році, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, став факультетом підготовки працівників ДАІ Донецького інституту внутрішніх справ МВС України. Перед початком своєї служби в системі навчальних закладів МВС України я 16 років прослужив у Збройних Силах СРСР та України.

Після проведеної реорганізації у березні 2001 року мене на співбесіду запросив Пашутін Вадим Володимировичем, який на той час займав посаду проректора інституту з наукової роботи. Я в той час заочно навчався в аспірантурі Донецького національного університету, займався підготовкою дисертаційної роботи, тому його пропозиція щодо посади заступника начальника відділу організації наукової роботи для мене була новим і перспективним напрямком роботи.

Робота у відділі організації наукової роботи була напруженою, але цікавою і важливою справою. Протягом 2001-2002 років, поки я працював на цій посаді під керівництвом Пашутіна В.В., колективу відділу вдалося випрацювати певну систему наукової діяльності на кафедрах інституту, запровадити рейтингову систему оцінки її діяльності, посилити практичну складову наукових заходів. Крім того у липні 2002 році я захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук.

У зв’язку з необхідністю підвищення рівня діяльності ад’юнктури, ректор інституту генерал-лейтенантом міліції Титаренко Ю.Л. у липні 2002 року призначив мене на посаду начальника цього структурного підрозділу. На цій посаді я пропрацював майже п’ять років. За ці роки завдяки підтримці ректора інституту генерал-лейтенанта міліції Титаренко Ю.Л., його наступника, нинішнього ректора інституту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного В.М.,  кафедр, які забезпечували підготовку ад’юнктів, вдалося у рази збільшити кількість успішних захистів дисертаційних досліджень, суттєво укріпити матеріально-технічну базу ад’юнктури. Все це дозволило поповнити науково-педагогічний склад кафедр та інших наукових підрозділів інституту молодими, ініціативними, кваліфікованими кандидатами юридичних наук. За час роботи керівником ад’юнктури у 2005 році мені було присвоєно вчене звання доцента кафедри державно-правових дисциплін.

Наступною віхою моєї діяльності стала посада вченого секретаря секретаріату вченої ради інституту, на яку я був призначений у січні 2007 року і пропрацював до квітня 2014 року. Вчена рада інституту в ці роки зосередила свою діяльність на організації та забезпеченні вирішення проблем навчально-методичної, науково-дослідної, виховної та кадрової роботи, впровадження новітніх технологій навчання. Вдалося суттєво посилити якісну складову  кафедральних колективів за рахунок присвоєння викладацькому складу вчених звань професора та доцента. В цей час, завдяки підтримці ректорату і особисто ректора інституту я почав написання дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. Для моїх наукових пошуків керівництвом інституту були створені всі умови, що дозволило навесні 2014 року закінчити роботу і у лютому 2015 року успішно її захистити.

У квітні 2014 року прийшов час виходити на пенсію, адже на той час у строк моєї служби у ЗС та МВС України налічував вже 35 років. Я вдячний ректору інституту професору В.М. Бесчастному за те, що він підтримав моє бажання подовжити роботу в інституті на науково-педагогічній ниві.

На долю нашого навчального закладу випали складні випробування. Через ведення бойових дій на Донеччині, ми втратили те, що було надбано десятиріччями, в тому числі і значну частину науково-педагогічного складу. Але попри всі негаразди Донецький юридичний інститут МВС України, спираючись на гідне минуле, завдяки стійкості, мужності та відданості присязі тієї частини колективу навчального закладу, яка не покинула його у найтяжчі часи, наполегливої цілеспрямованості та невичерпному ентузіазму керівництва вишу, подовжує свою діяльність. З честю, гідністю і вагомими результатами у навчальній і науковій діяльності, відновленні матеріально-технічної бази навчально-виховного процесу наш колектив зустрічає 25-ту річницю з Дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом. На моє глибоке переконання всі ті випробування, які випали на долю колективу тільки зміцнили упевненість у перспективах подальшого неухильного розвитку нашого славетного навчального закладу  на освітянських та наукових теренах держави.

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval