Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Актуальна інформація зі шпальт періодичних видань
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Актуальна інформація зі шпальт періодичних видань

Основою роботи бібліотеки є її фонд, від складу якого залежить успіх роботи книгозбірні в цілому, виконання завдань, що стоять перед нею. Чим краще сформований фонд, тим яксніше бібліотека може задовольнити запити користувачів.

На сьогодні фонд бібліотеки вишу-переселенця налічує понад 71 тисячу примірників літератури різних галузей знань.

Ключовим завданням бібліотеки навчального закладу є забезпечення науково-дослідного та навчально-освітнього процесів. Доля кожного курсанта та студента певною мірою залежить від його здатності вчасно заходити до бібліотеки, отримувати, сприймати й продуктивно використовувати нову інформацію.

Найактуальніша інформація, звісно, розміщена на шпальтах газет та журналів.

50 найменувань періодичних видань у 2018 році поповнять фонд бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України. Це стало можливим завдяки бажанню колективу співробітників навчального закладу тримати руку на пульсі життя країни. Кожен співробітник долучився до передплати, вніс свою лепту у формування фонду періодичних видань.

Найважливіші видання України — “Голос України” та “Урядовий кур'єр” - висвітлюють державне життя України, порушують питання політики, культури, подій у світі та єдине повне видання Міністерства юстиції  - “Офіційний вісник України” з 1 січня 2018 року надходять до бібліотеки вишу у всі навчальні корпуси як у місті Кривому Розі, так і у місті Маріуполі.

Журнал “Відомості Верховної Ради” - офіційне видання Законів України та постанов Верховної Ради України четвертий рік поспіль входить до списку періодичних видань, передплачених для користування читачам бібліотеки вишу.

Офіційний друкований орган Конституційного Суду України - “Вісник Конституційного Суду України” - загальнодержавне періодичне видання, яке включено до переліку фахових періодичних видань, займає почесне місце у фонді “періодики”.

Журнал “Бюлетень Міністерства юстиції України” - науково-практичне фахове видання, яке друкується з 1999 року. У виданні публікуються цікаві наукові дослідження, рецензії, висвітлюють найгостріші юридичні проблеми. Журнал особливо цікавий читачам тим, що він поєднує теоретичні основи права з практикою застосування українського законодавства. На сторінках Бюлетеня висвітлюється діяльність служб, які координуються Міністерством юстиції України.

Зарубіжні періодичні видання Вестник Гродненского государственного университета имени Янки Купалы та «Вестник Брестского университета» користуються попитом у читачів загальної бібліотеки нашого інституту.

Питання в галузі державного управління та місцевого самоврядування висвітлюються в фаховому виданні “Аспекти публічного управління”.

“Вісник кримінального судочинства”, “Вісник Вищого адміністративного суду України”, “Вісник господарського судочинства”, “Вісник Національної академії правових наук України” - офіційні видання, що друкують узагальнення юридичної практики, важливі нормативно-правові акти, матервали про розвиток правової науки.

Важливими для вищого навчального закладу є  видання “Вища освіта України” та “Вища школа”.

Періодичні видання юридичної тематики — переважна частина фонду періодичних видань бібліотеки нашого вишу. Серед них юридичний журнал “Право України”, “Українська юстиція”, “Юридична наука”, “Юридична Україна”, “Юридичний вісник України”.

Періодичні видання Дніпропетровської області та міста Кривого Рогу також є обов'язковими у фонді нашої бібліотеки. Інформація про освітянську діяльність вишу-переселенця постійно розташовується на шпальтах місцевих видань.

З початку нового року розпочалася співпраця Донецького юридичного юридичного інституту з виданням Донецької області “Вісті Донбасу”.

Сьогодні Інтернет — це платформа, яка дає можливість утримуватися “на плаву” серед розмаїття великого обсягу інформації. Проте, друковане видання, яке можна взяти до рук, є тим живим читанням, що збагачує інтелектуально та емоційно.

Загальна бібліотека

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval