Шановний В’ячеславе Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви належите до золотої плеяди видатних українських учених, які є основоположниками сучасної національної наукової правової школи.

Свою наукову і професійну діяльність у сфері юриспруденції Ви розпочали в далекому 1973 році в Харківському юридичному інституті (нині — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), де пройшли шлях від асистента до професора кафедри кримінального права. З червня 2008 р. і до тепер Ви є директором Інституту вивчення проблем злочинності Академії правових наук України (нині – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України), одночасно — професором кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Протягом багатьох років Ви поєднували наукову роботу з практичною. Завдяки Вашим величезним зусиллям і цілеспрямованості у 1993 р. Ви успішно захистили дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на тему: «Основні проблеми охорони безпеки виробництва в кримінальному законодавстві України». У 1996 р. Ви обрані членом-кореспондентом, а у 2004 р. — дійсним членом (академіком) Академії правових наук України (нині — Національна академія правових наук України).

Крім того Ви є засновником та ідейним натхненником ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права». Вашої уваги та енергії вистачає не тільки опікуватися справами такої потужної організації, а також керувати провідною у своїй галузі установою – Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.

Ви талановитий учений та громадський діяч, адже є автором понад 400 наукових та навчально-методичних праць, головним редактором збірника наукових праць «Питання боротьби зі злочинністю», заступником головного редактора «Вісника Асоціації кримінального права», членом редакційної колегії журналів «Право України», «Вісник кримінального судочинства», збірника наукових праць «Вісник Національної академії правових наук України».

Вам, вельмишановний Вячеславу Івановичу притаманні якості наполегливого та справедливого керівника, людини, яка уважно,та чуйно ставиться до підлеглих, а Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та стали запорукою заслуженого авторитету серед колег.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих, а численні нагороди і відзнаки, серед яких Заслужений юрист України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Премії імені Ярослава Мудрого, орден «За заслуги» ІІІ, ІІ ступенів ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм керівника та справжнього фахівця своєї справи.

Енергійний, творчий та ініціативний, принциповий і шляхетний — це ті визначальні риси, які проклали шлях Вам як блискучому вченому, талановитому керівнику та Людині з великої літери, яка своїми справами ввійшла в історію успіхів освіти і науки не лише України, а й за її межами!

Хочу відзначити, що Ваша особиста участь у конференціях сприяли,  розвитку співробітництва, а сумісні проекты в процесі їх реалізації знайшли застосування в діяльності інституту.

Шановний В’ячеславе Івановичу!

Від щирого серця вітаємо та бажаємо у цей святковий для Вас міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking