Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Вітаємо екс-ректора Донецького національного університету, Героя України, академіка НАН України, Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Павловича Шевченка з Днем народження!
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 35
Вчора: 417
Цього тижня: 1390
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6357
Минулого місяця: 13922
Всього: 1187638


Вітаємо екс-ректора Донецького національного університету, Героя України, академіка НАН України, Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Павловича Шевченка з Днем народження!

Шановний Володимире Павловичу!

Від усього колективу вишу-переселенця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви належите до золотої плеяди видатних український вчених, які є основоположниками сучасної вітчизняної наукової школи.

Ваш творчий пошук у галузі механіки деформованого тіла, неабиякий талант науковця та реформатора стали запорукою успішного захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.

Розпочинаючи свою професійну кар’єру з асистента, а потім доцента кафедри теоретичної механіки, та будучи неперевершеним педагогом, Вам, довірено очолити потужний навчальний заклад на Сході України – Донецький державний університет, який під Вашим керівництвом протягом 15-ти років незмінно входить до десятки найкращих вузів держави.

Завдяки Вашій ініціативності виш починає жити новим, яскравим життям, де пошановують обдарованих студентів, кращих молодих науковців та талановитих викладачів, підтримуючи їх творчі наукові дослідження та проекти. Опікуючись життям і проблемами університету, Ви продовжуєте демонструвати свою особливу стилістику роботи і в науковій сфері. На всіх адміністративних посадах Ви не тільки підтримуєте творчі наукові ініціативи, а й власне ініціюєте різноманітні наукові дослідження та проекти. Так, саме Вам належить ідея співпраці Білорусі, Росії та України через створення Консорціуму прикордонних університетів цих держав. Особливої похвали заслуговує проведення у 2005 році VI Міжнародного конгресу україністів, де Ви проявили уміння узагальнити і передбачити увесь обшир подій, спрогнозувати перебіг роботи заходу, віднайти джерела фінансування для проведення цього форум, а ще й стати душею конгресу від самого його початку до завершення.

Будучи виключно талановитим науковцем та активним громадським діячем, Вас обирають академіком Національної академії наук України, керівником Донецького наукового центру НАН України та Міністерства освіти України, головою Донецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта». За видатні заслуги перед Батьківщиною Ви удостоєнні звання заслуженого діяча науки і техніки України та Героя України, нагороджені орденами князя Ярослава Мудрого V та IV ступенів, а також є лауреатом Державної премії України в галузі науки та техніки, володарем ордена Франції «Академічна Пальма» та ордена Держави.

Енергійний, творчий та ініціативний, принциповий і шляхетний — це ті визначальні риси, які проклали шлях Вам як блискучому вченому, талановитому керівнику та Людині з великої літери, яка своїми справами ввійшла в історію успіхів освіти і науки України!

Шановний Володимире Павловичу!

У цей святковий День бажаємо Вам міцного здоров’я, невтомності, ясності думок і легкості почуттів, більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval