Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 48
Вчора: 605
Цього тижня: 653
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8989
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217537


Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні

В умовах трансформаційних процесів у вищій школі України, вагомий прорив у рівні професійної роботи викладачів забезпечують стажування науково-педагогічних працівників у європейських університетах. Таке стажування дає корисний обмін науковими ідеями, дослідницькими методами, досвідом педагогічної роботи, а також сприяє реалізації одного із базових принципів сучасної європейської освітньої політики – мобільності викладачів та студентів. Це збагачує індивідуальний досвід людини, дає можливість дізнатися більше про інші моделі створення та поширення знань, дозволяє їй розширити свої контакти та спілкування, удосконалити знання іноземної мови, тобто стати конкурентноздатнішою на ринку праці як фахівцю, досліднику, викладачу, працівнику. Мобільність сприяє тому, щоб освіта була відкрита для нових тенденцій, знання стали транснаціональним явищем, тому така форма підвищення кваліфікації як закордонне стажування є найбільш результативною та оптимальною щодо розвитку педагогічної майстерності викладача вищої школи.

З 06 листопада по 10 листопада 2017 року у м. Люблині (Польща), Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, при підтримці Технологічного парку інноваційних технологій (м. Люблин) розпочалася програма стажування для науковців з України сфери фізичного виховання та спорту.

Завдяки дієвому сприянню керівництва вишу, до цього заходу мала змогу долучитися доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, кандидат педагогічних наук Зубченко Людмила Вікторівна. Метою стажування є: вивчення передового педагогічного досвіду викладачів Університету Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в м. Люблін; оновлення та розширення теоретичних знань, формування нових професійних компетенцій психолого-педагогічної, науково-дослідної, організаційної діяльності, а також засвоєння інноваційних технологій, форм, методів та засобів навчання в галузі фізичного виховання та спорту цього ВНЗ.

Університет Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля в Люблині здійснює підготовку студентів за напрямками: туризм та рекреація; фізіотерапія та косметологія; фізичне виховання. Основною метою навчання у цьому ВНЗ є підготовка кваліфікованих фахівців галузі фізичної культури та туризму, котрі будуть мати широкі теоретичні знання та практичні навички в галузі фізичного виховання, спорту, фізіотерапії, біомеханіки та активно пропагувати цінності здорового способу життя.

Під час ознайомчої програми відбулася зустріч з Президентом Університету Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля, доктором наук з туризму та рекреації, професором Хенріком Стефанеком (екс-представником Міністерства культури та туризму Польщі в Україні); ректором Університету, доктором наук з історії, професором Вітольдом Клазевським та уповноваженим Ректора до справ східного партнерства Денісом Мірошніковим.

У ході зустрічі мали можливість отримати інформацію щодо можливостей Університету: матеріально-технічна база, навчальні аудиторії, кількість спеціальностей та студентів, можливості випускників після закінчення ВНЗ, ознайомитися з періодичними виданнями Університету, а також побували у навчальних аудиторіях, спортивних залах та  масажних кабінетах.

Наступним етапом програми була екскурсія в Технологічний інститут Люблінського Технологічного парку інноваційних технологій, де зустрілися з доктором права, експертом з міжнародних та наукових проектів Олегом Батюком. Він розповів про діяльність Технологічного інституту та Парку, висвітлив можливості наукової співпраці, надавши інформацію про наукові конференції, які проходять на базі цього Парку, дав рекомендації щодо можливості публікації у науковому збірнику KELM, де фахівці Технологічного інституту та працівники організацій Парку висвітлюють свої наукові ідеї та розробки.  Також потім мли можливість познайомитися та  поспілкуватися з молодими людьми, які тепер тут працюють над різними інноваційними проектами, а ще у часи свого студентства, проходили практику у цьому Парку.

Безумовно, що участь у таких заходах має неоціненне значення, сприяє закріпленню нових знань, формуванню умінь та навичок, необхідних викладачу в процесі науково-дослідницької діяльності, а також розкриває великі можливості щодо використання передового досвіду та набуттю професійних та організаторських навичок.

Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 8 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 2
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 3 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 4
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 1 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 5
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 7 Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 6
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у закордонному стажуванні 9

Доцент кафедри

спеціальних дисциплін

та фізичного виховання

Зубченко Людмила Вікторівна

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval