Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження!
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 437
Вчора: 437
Цього тижня: 874
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5841
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187122


Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження!

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження!

Вельмишановний Юрію Григоровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваш високий інтелектуальний потенціал, державне мислення і багатий життєвий і практичний досвід дозволяють Вам оперативно і ефективно вирішувати широкий спектр завдань, які мають стратегічно важливе направлення для формування позитивного іміджу та розвитку очолюваного Вами міста. Ініціативність і цілеспрямованість, з якими Ви вирішуєте питання завжди увінчані успіхом, а також викликають щиру повагу серед містян, колег та однодумців.

Властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет на Криворізькій землі. Завдяки Вашому вмілому керівництву і любові до рідної землі, місто успішно розвивається.

Крім того, окремої поваги заслуговує і Ваша активна наукова діяльність. Опублікувавши більше 120 наукових праць, ставши співавтором 8 монографій та 28 свідоцтв та патентів на винаходи, Ви посіли гідне місце серед науковців сучасної України.

Низький уклін і велика шана Вам за допомогу та підтримку надану нашому навчальному закладу у скрутний для нього час. Завдяки Вам, гостинне місто, прийняло нас у велику дружню родину, а за Вашого сприяння Донецький юридичний інститут отримав чудову можливість розгорнути свою повноцінну освітню та наукову діяльність на теренах Кривого Рогу, відновлювати матеріально-технічну базу та позитивно розв’язувати побутові та соціальні питання.

Для нашого навчального закладу є великою честю бачити Вас серед поважних гостей на урочистостях та знакових подіях, які проходять в Донецькому юридичному інституті! За ці три роки перебування на Криворізькій гостинній землі, Ви завжди приділяєте особливу увагу нашому вишу-переселенцю, по-батьківськи піклуючись про долю кожного з нас.

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 1

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 2

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 3

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 4

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 5

Вітаємо Криворізького міського голову, доктора технічних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Григоровича Вілкула з Днем народження! 6

Шановний Юрію Григоровичу!

Від щирого серця бажаємо Вам гарного здоров’я, невичерпної енергії, великих успіхів, нових проектів та ідей, далекоглядних рішень і реалізації намічених планів. Нехай поряд з Вами постійно буде надійна команда однодумців, а праця завжди приносить задоволення і бажані результати. Нехай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я процвітання і розквіту рідного міста!


З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval